Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Inna oferta. Doprecyzowano w nim również tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć! Bez mojej wiedzy włączyła mi się usługa (z numeru 61020), która "wyciąga" mi z konta 10zł miesięcznie. Jak ją wyłączyć? Liczę na pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Tak jak napisałem wcześniej:

Wyślij SMS o treści „STOP [nazwa serwisu]” na numer serwisu z którego otrzymujesz smsy

 

 

Jeżeli to nie działa to możesz zadzwonić do operatora, lub skontaktować się przez aplikację Mój Orange/czat i poprosić o zlecenie wyłączenia takiej usługi: Orange *100 (+48 510 100 100)

Od razu najlepiej też poprosić o blokadę sms-ów premium i po problemie.

 

Jest to subskrypcja, więc muszą przychodzić co miesiąc jakieś sms-y za które jest pobierana ta opłata...w smsie powinna być nazwa...Na upartego można też powalczyć o zwrot kosztów, ale to inna bajka. Kontakt z operatorem usługi i OPL...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Jaka nazwa usługi? Nie do końca bez Twojej wiedzy. Jakiś sms?

 

Jest to prawdopodobnie IMG_20190212_101028.png

 

 

Zakończenie subskrybcji:

"Wyślij SMS o treści „STOP [nazwa serwisu]” na numer serwisu z którego otrzymujesz smsy"

 

Więcej szczegółów tutaj

https://bramkisms.info/bramka-sms-61020,335y

 

Edit: heh, @Wiktor przenosi temat, a mnie wywala Emotikon: Język


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Taka subskrypcja też mogła zostać włączona "niechcący". Mogła Ci wyskoczyć jakaś reklama flash i zamiast ją zamknąć kliknęłaś w nią. Najlepiej udać się do salonu lub w Mój Orange wyłączyć zamów z Orange - subskrypcja i założyć blokadę na usługi elektroniczne i SMS MT.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Nie mam pojęcia jaka jest nazwa. W dodatku kiedy próbowałam różnych kombinacji sms o treści "STOP...." wiadomości nie zostawaly wysłane.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Tak jak napisałem wcześniej:

Wyślij SMS o treści „STOP [nazwa serwisu]” na numer serwisu z którego otrzymujesz smsy

 

 

Jeżeli to nie działa to możesz zadzwonić do operatora, lub skontaktować się przez aplikację Mój Orange/czat i poprosić o zlecenie wyłączenia takiej usługi: Orange *100 (+48 510 100 100)

Od razu najlepiej też poprosić o blokadę sms-ów premium i po problemie.

 

Jest to subskrypcja, więc muszą przychodzić co miesiąc jakieś sms-y za które jest pobierana ta opłata...w smsie powinna być nazwa...Na upartego można też powalczyć o zwrot kosztów, ale to inna bajka. Kontakt z operatorem usługi i OPL...


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Usługa ”wyciągająca” pieniądze z konta

Wyłączyć subskrypcje można też samodzielnie przez Mój Orange lub na orange.pl.