Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

USSD *660*# Problem z połączeniem


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

USSD *660*# Problem z połączeniem

Jeszcze afery nie robiliśmy 🙂 Póki co musimy się przebić z przekazem dalej i wypracować jak do tematu podejść. To nie jest szybka sprawa. Jak Doradcy będą mięli na ten temat informację, to napisze w tym temacie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

@Wojciech, ok, wyjaśniło się troszkę, że to tylko wersja żeńska nie odpowiada na moje prośby. Wersja męska na czacie bez problemów Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie chce być tutaj złośliwy, ale wyraźnie zauważyłem, że Panie na Czacie nie widziały w ogóle jak to mają zrobić. Natomiast Panowie i pisze tutaj o trzech konsultantach z którymi mialem przyjemność pisać stanęli na wysokości zadania.

 

Moja rada, nie udzielać żadnych danych - RODO itd, ale proste pytanie czy numer jest nowy czy używany nie powinno być obarczone zakazem. Emotikon: Szczęśliwy Zawsze można uniknąć poźniej Reklamacji ze strony klienta, że dostał numer po kimś. Można zweryfikować czy dany numer jest w posiadaniu klienta, który o to pyta, a mianowicie poprzez poproszenie o PUK. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

@Wojciech@Wiktor, prawie codziennie weryfikuję CZAT pod kontem wiedzy konsultantów, szybkości działania CZATu i za chwilę będę mógł książkę napisać Emotikon: LOL 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

USSD *660*# Problem z połączeniem

Oj trudny klient 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

@Piotrekk85 jadę równo z tematem Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

USSD *660*# Problem z połączeniem

FCR nabijasz ludziom 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem


@Piotrekk85napisał(-a)
FCR nabijasz ludziom 😉

Nie spokojnie. Pewnej granicy nie przekraczam. Są dni w których w ogóle nie piszę Emotikon: Mrugający