Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć, jakie są możliwości sprawdzenia stanu wykupionych nielimitowanych rozmów + sms + mms. Np, ile dni wykupionego

"bez limitu" pozostało jeszcze?? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

@baksbaks87 najlepiej sprawdzić kodem *101*1# (bezpłatnie) lub smsem o treści ILE na nimer 630 (koszt zgodny z cennikiem). Oczywiście jest też aplikacja i www. Te sposoby działają dla obu opcji pakietu: jednorazowej i cyklicznej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

@baksbaks87Witam, wystarczy zalogować się na konto mój Orange na stronie Orange.pl lub w aplikacji mój Orange, jeśli nie masz, jeszcze konta to możesz założyć na stronie Orange. Jak założyć konto masz opis cały w linku. Pozdrawiam.
https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-w-nowym-moj-orange

Anonim

Nie dotyczy

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

@baksbaks87  w aplikacji na telefonie Mój Orange i na portalu www Mój Orange, tam to sprawdzisz 😊


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

@baksbaks87 najlepiej sprawdzić kodem *101*1# (bezpłatnie) lub smsem o treści ILE na nimer 630 (koszt zgodny z cennikiem). Oczywiście jest też aplikacja i www. Te sposoby działają dla obu opcji pakietu: jednorazowej i cyklicznej.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Spiro, dziękuję za odpowiedź. Chodziło mi właśnie o kródki kod na sprawdzenie stanu bez limitu a i metoda przez sms też ok. Natomiast moteda www, i przez aplikację nie spełnia moich oczekiwań, bo dane tam są aktualizowane z opóźnieniem do 24 godzin. Mi natomiast zależy na określenie stanu rzeczywistego w danej chwili.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Sprawdzę, wiem o tym, ale te 2 metody są niedokładne, ponieważ stan pakietów jest aktualizowany do 24 godzin od momentu użycia. Mi natomiast bardzo zależy na określeniu stanu pakietów w czasie rzeczywistym w danej chwili.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

To wszystko wiem. Ale nie załatwia to mojej sprawy, ponieważ te dwa kanały dostępu aktualizują się nawet do 24 godzin, czyli to co wyświetlają to nie jest stan faktyczny na daną chwilę.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju. Jak mogę sprawdzić ile GB internetu mam jeszcze w danej chwili do wykorzystania. Zaznaczę tylko że kanał dostępu www i przez aplikację nie zdają egzeminu bo są aktualizowane do 24 godzin.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Krótki kod sprawdza ilość pozostałych danych oraz dni.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 22
  • 0

Stan wykupionych nielimitowanych dni.

Twój Nicola Tesla jest socjologicznym przykładem.