Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sposoby na darmowe GB


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sposoby na darmowe GB

@baksbaks87 mam jakiś problem z wysłaniem wiadomości, więc najszybciej jak odczytałem wiadomość daję odpowiedź.

 

Obecnie można z darmowych pakietów zyskać 3 GB za zgody marketingowe. Później można wyłączyć. Więcej info:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#tydzien-rozmow-obecny-klient

 

Osobiście polecam doładowanie przez stronę Orange:

https://doladowania.orange.pl

Płatność można dokonać blikiem, dostaniesz GB za doładowanie + 5 GB dodatkowy bonus.

 

Innych najszybszych sposobów na zyskanie GB nie znam. Mało promocji jest w Orange na kartę.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sposoby na darmowe GB

Jest wiele darmowych gb na start na starterze. Można kupować starter i po wykorzystaniu kupić nowy.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sposoby na darmowe GB

@Piotrekk85 tu chodzi o najlepsze uzyskanie GB darmowych jeżeli nie ma środków na koncie, a skończył się limit GB. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sposoby na darmowe GB

Brak początku więc nie wiadomo o co chodzi 🤷‍♂️

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sposoby na darmowe GB

Umieściłem tylko po to, żeby szybko odpowiedzieć, a nie mogłem wysłać wiadomości prywatnej. W nocy był jakiś błąd i cały czas na czerwonym tle wyświetlał się napis: "chronimy naszą społeczność przed spamem ..." i tak dalej. Nawet jednej wiadomości nie dało się wysłać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Sposoby na darmowe GB

@ketrasaArturZnów w nocy nie spałeś i coś zepsułeś...Ja to się cieszę jak mnie ktoś przed spamem chroni...a ty narzekasz 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sposoby na darmowe GB

@agat13 Tak, starałem się popsuć prywatną korespondencję, co nawet się udało, bo nie poszła @😂🙃😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Sposoby na darmowe GB

@ketrasaArturNo widzisz, nawet własną pocztę psujesz...aż strach pomyśleć co byś zrobił z Pocztą Polską...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Sposoby na darmowe GB


@Piotrekk85napisał(-a)
Jest wiele darmowych gb na start na starterze. Można kupować starter i po wykorzystaniu kupić nowy.

Zamiast nowego jeszcze lepiej jak fiolet w zasięgu to przenieść nr.

 

PS. Ze starej karty orange za 5 zł łącznie wyciągnąłem ponad 400GB zaczynając od 72GB.