Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samoczynnie aktywowany pakiet

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Samoczynnie aktywowany pakiet

Doladowalem konto przez internet kwota 30zl i zaraz po tym - dosłownie sam - włączył mi się pakiet nielimitowane rozmowy za 25 zł. I oczywiście ta kasę pobrali mi z konta głównego. Dodam ze na tablecie gdzie mam ta kartę SIM orange, nie mam funkcji dzwonienia, więc na cholerę mi taki pakiet. I serio ja go nie wlaczalem. Przyszedł mi SMS o doladowaniu konta głównego i zaraz po tym SMS o wykupieniu tego nieszczęsnego pakietu. Nigdzie nie dzwonilem w tej sprawie i nie pisalem .Myslicie żeby gdzieś To zgłosić? To jednak 25 zeta 😕 mam ofertę "Orange Free na kartę" 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Samoczynnie aktywowany pakiet

Złóż w takim razie reklamację do BOK. Jeśli sam go nie włączałeś powinni zwrócić kasę.

https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Samoczynnie aktywowany pakiet

Wcześniej używałeś tej karty w telefonie ? Wygląda to tak, jakbyś miał włączony pakiet cykliczny, który włączył się po doładowaniu, gdyż wcześniej nie było na to środków na koncie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Samoczynnie aktywowany pakiet

Nie, cały czas karta była w tablecie. Konto ladowalem juz kilka razy kwota 30, i pierwszy raz włączył mi sie ten pakiet .Od razu go usunalem, a kasa przepadła


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Samoczynnie aktywowany pakiet

Złóż w takim razie reklamację do BOK. Jeśli sam go nie włączałeś powinni zwrócić kasę.

https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Samoczynnie aktywowany pakiet

Tak też zrobię, moze to cos da 😉 dzięki ^^


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Samoczynnie aktywowany pakiet

@Aquarian , przy okazji sprawdź na orange online czy nie masz przypadkiem aktywnego pakietu. A jesli zadzwoni ktoś do ciebie w sprawie reklamacji też warto poruszyć temat aktywnych pakietów na koncie.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Samoczynnie aktywowany pakiet

@Aquarian, jak sprawa się zakończyła? Udało się dowiedzieć jak pakiet został włączony? Oznaczamy którąś z powyższych odpowiedzi jako rozwiązanie?