Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Witam. 5 dni do tyłu przeniosłem numer,  mam Orange Free na kartę,

doładowałem 3 x 100zł, uruchomię Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni,

i teraz zasadnicze pytanie, czy pod koniec tego pakietu można go przedłużyć, ważność internetu (za 30 zł)

na kolejny rok ?

Środki na koncie głównym, tyle co wyczytałem wystarczy wysłać sms,a, Konto ważne rok

mam aktywne, proszę potwierdzić czy dobrze się doczytałem w natłoku regulaminów orange Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Więcej czasu na internet to promocja, która pozwala na przedłużenie bonusu za doładowanie konta (Internet za darmo w Orange Free na kartę).

 

Pakiet 1 TB jest częścią pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB i nie można go przedłużyć za pomocą tej promocji.

Będziesz mógł nadal korzystać z pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej lub cyklicznej (za 1 zł dziennie, 25 zł miesięcznie lub 300 zł rocznie) - oczywiście o ile warunki promocji za rok nie ulegną zmianie lub promocja nie zostanie wycofana.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Więcej czasu na internet to promocja, która pozwala na przedłużenie bonusu za doładowanie konta (Internet za darmo w Orange Free na kartę).

 

Pakiet 1 TB jest częścią pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB i nie można go przedłużyć za pomocą tej promocji.

Będziesz mógł nadal korzystać z pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej lub cyklicznej (za 1 zł dziennie, 25 zł miesięcznie lub 300 zł rocznie) - oczywiście o ile warunki promocji za rok nie ulegną zmianie lub promocja nie zostanie wycofana.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

chyba nie da się przedłużyć 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

To przedłużenie dotyczy tylko GB z bonusu za doładowanie. Możesz przedłużyć ważność pakietu 1TB wykupując kolejne pakiety jednorazowe. Niewykorzystane GB z pakietów się zsumują.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Czyli wszystko jasne, dzięki info, regulaminy fajna rzecz, tylko kto

się w tym nie pogubi 😉 Tak czy inaczej, po roku będę uruchamiał 

pakiety, czy to jednorazowe, czy cykliczne.

Zresztą po upływie roku mogą nastąpić zmiany w preaipd, wtedy będę się martwił

co dalej 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.


@Katani1napisał(-a)

To przedłużenie dotyczy tylko GB z bonusu za doładowanie. Możesz przedłużyć ważność pakietu 1TB wykupując kolejne pakiety jednorazowe. Niewykorzystane GB z pakietów się zsumują.


A GB na Start też można przedłużyć?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Czy dobrze zrozumiałem? 

Pakiet 365 kończy mi się za kilka dni, a mam nadal niewykorzystane ponad 700GB, więc jeśli ponownie wykupię i aktywuję ten pakiet gigabajty się zsumują?!?!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

@skvrsk tak, GB się sumują. Musi to być ten sam pakiet, bo jest z MMS-ami (dla wszystkich) i bez MMS-ów ( dla tych co mają aktywny numer przed 19 września 2019).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@skvrsk tak, GB się sumują. Musi to być ten sam pakiet, bo jest z MMS-ami (dla wszystkich) i bez MMS-ów ( dla tych co mają aktywny numer przed 19 września 2019).


@ketrasaArturtaka konstrukcja sugeruje podobne możliwości dla pakietów z MMSami.

Przy pakietach z MMS nie ma sumowania czasów, ani kumulacji GB.

 

Jeszcze gorsza jest:

Odpowiedź zaznaczona jako rozwiązanie.

Dla mnie jest to dezinformacja.

 

Dlatego nie dziwie się takim przykładom:

8lat.jpeg

 

bo, dezinformacja może jest proroctwem:

Pakiet 1 TB jest częścią pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB i nie można go przedłużyć za pomocą tej promocji.