Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja w Nowym Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracja w Nowym Orange

@piotrKawiory na samym dole strony w stopce, nawet na tej stronie forum jest MultiBox. Jak tam klikniesz, to od razu przekieruje Cię do strony z logowaniem. 

Nie przejmuj się, nawet spora część konsultantów o takich zagrywkach nie wie Emotikon: Mrugający.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Rejestracja w Nowym Orange

Następna dziwna strona!... 😞

Dzięki, ale coś mi nie wchodzi, ale pobawię się już jutro, bo dzisiaj po 12 godzinach pracy mózg mi się lekko lasuje 😉

Pozdrawiam!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Rejestracja w Nowym Orange

W Orange mi powiedziano, że za jakiś czas dodadzą przegródkę multiBoxa na nowym orange, bo póki co trzeba się do niego osobno logować, ale mają to zmienić, by była przegródka jak w starym m.o


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Rejestracja w Nowym Orange


@Sandrusianapisał(-a)

W Orange mi powiedziano, że za jakiś czas dodadzą przegródkę multiBoxa na nowym orange, bo póki co trzeba się do niego osobno logować, ale mają to zmienić, by była przegródka jak w starym m.o


To powinno być od razu wprowadzone do NMO  jak piszesz @Sandrusia  nie osobne logowania i tylko niepotrzebne zamieszania Emotikon: zakłopotany

Ciekawe kiedy ten jakiś czas nadejdzie, że tak będzie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja w Nowym Orange


@zbigniewwnapisał(-a)
Warto zaznaczyć też, że sam numer PESEL nie jest daną osobową, ani tym bardziej daną wrażliwą.

A dlaczego nie? 69023028684 - czy jesteś w stanie po tym numerze zidentyfikować konkretną osobę? Jeśli nie, to znaczy że nie jest to dana osobowa.


@zbignieww , no po tym nr. PESEL-u nigdy nie zjawi się żadna adoratorka ani adorator pod balkonem, bo luty nie ma tylu dni Emotikon: Mrugający Ześwirowany(a) fan(ka) może napsuć krwi swojemu "idolowi" i zamienić w piekło najlepszą imprezę pod słońcem tego dnia i miesiąca, który jest wypisany za rokiem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Rejestracja w Nowym Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Sandrusianapisał(-a)

W Orange mi powiedziano, że za jakiś czas dodadzą przegródkę multiBoxa na nowym orange, bo póki co trzeba się do niego osobno logować, ale mają to zmienić, by była przegródka jak w starym m.o


To powinno być od razu wprowadzone do NMO  jak piszesz @Sandrusia  nie osobne logowania i tylko niepotrzebne zamieszania Emotikon: zakłopotany

Ciekawe kiedy ten jakiś czas nadejdzie, że tak będzie 🙂


NMO to totalna porażka ORANGE.

Nie wiem jak można dopuścić do użytku NMO bez gruntownego przetestowania i przeszkolenia pracowników.

Z aplikacji nie korzystam to trudno się wypowiadać.

Nie wdając się w szczegóły NMO działa wmiarę dobrze jak NRy są tego samego rodzaju tzn., tylko Flex, tylko abonamenty, tylko na kartę.

Na pewno pada jak zmieni się pierwszy Nr.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rejestracja w Nowym Orange

@andrzej1441 FLEX nie ma nic wspólnego z NMO. To dwie niezależne platformy i numery FLEX nie są widoczne na NMO.

 

Tak do padania platformy masz rację, NMO ma wady przy zmianie głównego numeru. Od razu wszystko się sypie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Rejestracja w Nowym Orange

Dlaczego nie można się od razu zarejestrować nawet po podaniu Pesel? Pojawia się komunikat o kontakt i weryfikację konta z konsultantem.

Konsultanci od dwóch miesięcy nie radzą sobie z tym problemem.O co chodzi a może konsultanci nie są zbyt "biegli" w tym temacie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Rejestracja w Nowym Orange

Też miałem taki komunikat (co dowodzi braku sensu wymuszania podawania nr PESEL). Tak czy inaczej konsultant po weryfikacji danych przesyła link do założenia konta i dalej idzie już z górki :).

 

Pozdrawiam

 Tomek