Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@w00jo po zakończeniu umowy i przejściu na prepaid nie będziesz musaił rejestrować już tego numeru. Dane które były przypisane do niego w trakcie umowy nadal zostaną z tym numerem. Oczywiście że w każdym momencie możesz przerejestrować numer na inną osobą, ale w tym celu musisz wybrać się (najlepiej) do salonu Orange z właścicielem tego numeru i wówczas przerejestrójesz ów numer na siebie. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

Uzupełnię info od @Anonim: jeśli składasz wypowiedzenie z abonamentu - numeru jest usuwany z sieci.

Jeśli chcesz zmigrować z abonamentu do oferty na kartę, najlepiej zlecić do w salonie.

Składając pismo samodzielnie musisz wskazać taryfę np. Orange Pop którą chcesz mieć w ofercie na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Piotrekk85 dzięki za uzupełnienie, baardzo ważne informacje, pozdrawiamy 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę


pablo_ck napisał(-a):

Oczywiście że w każdym momencie możesz przerejestrować numer na inną osobą, ale w tym celu musisz wybrać się (najlepiej) do salonu Orange z właścicielem tego numeru i wówczas przerejestrójesz ów numer na siebie.


 

Jak już numer będzie w taryfie na kartę i będę chciał przerejestrować numer na siebie to czy pobierana jest jakaś opłata w salonie? Bo przecież cesja abonenta w czasie trwania umowy kosztuje 20zł, ale przerejestrowanie numeru na kartę jest w sumie czymś innym, więc nie wiem czy jest pobierana jakaś opłata.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

W abonamencie tak.
W przypadku numerów na kartę nie jest to cesja, tylko przerejestrowanie - więc za free.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru na kartę

Opłata za cesję pobierana jest w wypadku posiadania aktywnej umowy. Dotyczy to zarówno abonamentu, miksu, jak i oferty Zetafon lub Minutofon (oferty na kartę ze zobowiązaniem).

Cesja to przeniesienie praw i obowiązków Abonenta, wynikających z podpisanej umowy.

Jak wspomniano powyżej, jeśli nie ma umowy, to nie dokonujesz cesji, tylko przerejestrowania numeru, a to jest bezpłatne 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Jeżeli zarestruję kartę jutro - czyli 20 sierpnia to zgodnie z określonym terminem promocji już nie uzyskam bonusa?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Zawsze_Dziewica ale nick 😜 Promocja została przedłuzóna do 15 września, więc bonus dostaniesz 🙂 Pozdrawiam 🙂 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

No to jestem jak w skowronkach bo już myslałam że przegapilam. Teraz mam taki dylemat. Po rejestracji i wykorzystaniu bonusa mam zamiar przejśc do innego operatora. Czy u tego nowego - czyli po przeniesieniu numeru - też dostane bonusa?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Zawsze_Dziewica myślę że już nie dostaniesz - bo numer będziesz miała już zarejestrowany. Idąc do innego operatora będzie to traktowane już jako przeniesienie, a nie rejestracja. Pozdrawiam.