Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przenoszenie numeru z Plusa na kartę


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przenoszenie numeru z Plusa na kartę

Witam, byłam dzisiaj w salonie Orange, aby przenieść numer z Plusa na kartę na Orange Free na kartę. Jednak otrzymałam sms z wstrzymaniem przeniesienia numeru ze strony plusa. Czy w tej sytuacji numer tymczasowy, który dostałam od Orange stanie się moim numerem stałym? Czy od nowa trzeba składać wszystkie wnioski? Przeniesienie numeru nie jest dla mnie takie ważne, bardziej zależy mi na zmianie operatora.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru z Plusa na kartę

Z numeru tymczasowego możesz korzystać do końca jego ważności. Jak chcesz go przedłużyć, trzeba go doładować.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przenoszenie numeru z Plusa na kartę

Skontaktuj się z plusem i wyjaśnij co było powodem odmowy. Jeśli niezgodności danych to bardzo dokładnie sprawdź czy dane są aktualne. Potem ponownie wniosek o przeniesienie. Najlepiej w tym samym salonie bo już cię tam znają. Ewentualnie można dzwonić do boku, być może oni mają również móc pojawiania wniosków.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przenoszenie numeru z Plusa na kartę

może być tak jak pisał @spiro  ale może masz jeszcze umowę  na abonament nie dokończoną to też może blokować a karta z numerem tym czasowym tak jak kolega @Piotrekk85  mówił trzeba by doładować .