Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Przenosiłem przez kuriera, bo pracuję w DPD więc nie musiałem jechać specjalnie do salonu 😄  Opcja "przenosiny w salonie" nie wiąże się z nadaniem nr tymczasowego? No to informacja na przyszłość dla innych : -) 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Możesz bez nr tymczasowego ale trzeba dużo latać (do Orange, do poprzedniej sieci, potem jeszcze raz do Orange) i część promocji nie jest dostępna.

A to pewnie wiesz, czy wróciło już do Orange?

Data przy przenoszeniu kurierem jest taka, aby oryginał wniosku MNP mógł trafić do operatora z którego przenosi się numer.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

 

Oki, to czekam do 9 listopada aż aktywuje mi się mój przenoszony numer, doładowuję konto za 30 zł, za ten fakt otrzymuję 15 gb, potem włączam pakiet „Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących numer” w ramach pakietu otrzymuję 35 gb i razem mam 50 gb. Pytanie czy bonus za doładowanie konta (15 gb za 30 zł) będzie aktywował się co miesiąc i o co miesiąc będę mógł korzystać z 50 gb neta (+1 gb więcej za każdy miesiąc stażu w Orange)?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu


Prracownik napisał(-a):

 

Oki, to czekam do 9 listopada aż aktywuje mi się mój przenoszony numer, doładowuję konto za 30 zł, za ten fakt otrzymuję 15 gb, potem włączam pakiet „Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących numer” w ramach pakietu otrzymuję 35 gb i razem mam 50 gb. Pytanie czy bonus za doładowanie konta (15 gb za 30 zł) będzie aktywował się co miesiąc i o co miesiąc będę mógł korzystać z 50 gb neta (+1 gb więcej za każdy miesiąc stażu w Orange)?


Tak, po każdym doładowaniu za 30 zł. dostaniesz 15 GB na m-c.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Dodam, że +1GB formalnie nie jest za staż, a za każdym miesiąc cyklicznego odnowienia usługi (jeśli przerwiesz cykl, to ilość GB spadnie do podstawowej).

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

@Prracownik
na koniec jeszcze prośba o oznaczenie wpisu 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.