Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru

@Duffy_77 ja bym składał. Zwłaszcza jeśli salon że starterami masz gdzieś blisko po drodze.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Okej, salon mam niedaleko więc podskoczę po starter. Emotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Oj wszystko pod górkę Emotikon: sfrustrowany

To okienko wyskakuje zaraz po wpisaniu mojego nr do przeniesienia i kodu weryfikacyjnego, nawet nie dotarłem do kroku o dowód itp. 

IMG_4039 (1).PNGIMG_4040.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Nie można mieć dwóch procesów przenoszenia numeru do Orange. Zamknij stary. bo samoczynnie zamknie się po kilku tygodniach.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Telefonicznie się niestety nie da...

więc chcąc nie chcąc czekam do wtorku...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru

Niestety system nie dał się nabrać 😞 

Pozostało tak jak pisał Piotrek: po prostu zlec skasowanie wniosku.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

@spiro i @Ron wspomnialem juz wczesniej tu: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Przeniesienie-numeru/m-p/163773#M14309, ze reraz nawet przed zakończeniem przenoszenia nie można numeru przenieść do innego operatora niż Orange.

Moze za slabo podkreslilem, za to @Piotrekk85 dokladniej napisal, ze nie mozna miec otwartuch dwoch wnioskow o przeniesienie. Nowy zawsze z gory jest skazany na odrzucenie.

Teraz, albo dokonczyc obecne przenoszenie, albo zamknac stare po minimum 24 godzinach zlozyc nowy wniosek, nawet z bezposrednim przeniesieniem do FLEX.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Jeśli zależy Ci na czasie, to najszybsza opcja to wyegzekwowanie podpięcia numeru tymczasowego, a dokładniej konkretnej karty sim na której będzie aktywowany numer po przeniesieniu.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Wczoraj jak szliśmy do znajomych wieczorem to tak gdzieś przez myśl mi przeszło czy nie wziąć ze sobą karty od Orange bo może jednak przeniosą, ale stwierdziłem, że nie ma sensu, a jednak by był.... 😉 no to teraz czekam i przenosimy do flexa.

ps. VoLTE i VoWifi z czasem się aktywują? bo mimo wszystko, że w opcjach mam VoLTE włączone to po wybraniu nr zrzuca na 3G a przy chęci włączeniu VoWifi wyskakuje takie okienko, żeby się skontaktwac z OrangeIMG_4050.PNG 

IMG_4047.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

W trakcie przenoszenia mogą być problemy z volte i vowifi.

 

Po przeniesieniu numer często jest bug z tymi usługami. Jak planujesz migrować do flexa, to już tego nie zgłaszaj. We flexie raczej tego problemu nie ma co na prepaidzie.