Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Niestety numer wciąż w Plusie mimo ponownego kontaktu z BOK Orange po godzinie 17 wczorajszego dnia...

Od samego początku wszystko było żeby nie przenosić, pierwszy salon nie da się bo nie chciałem abonamentu, drugi salon nie ma kart, trzeci salon dopiero się udało, ale to i tak jak się okazało wczoraj po południu że nie przypisali tymczasowego numeru do wniosku...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Po ponownym restarcie telefonu dalej numer w Plusie?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Niestety oraz sprawdzenie na internecie numeru mojego telefonu do jakiej sieci należy wyskakuje Plus


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Coś zawiodło, między Plus a Orange. Najgorzej to czekanie. Potwierdza mi się jednak sprawa z przenoszeniem numeru na weekend. To co @Jarek napisał, to tak powinno być. Niestety nieraz zdarza się, że coś zawodzi.

Proponuję jeszcze cierpliwie poczekać lub (ja by nie wytrzymał) dzwonić do BOK z zapytaniem, co się dzieje z numerem.

Podejrzewam, że PLUS wydał już zgodę na oddanie numeru i numer czeka do odbioru, natomiast Orange uzyskał zgodę, ale nie wystąpił o odebranie numeru. Nie wiem jak w tej chwili komunikacja jest załatwiana, ale czasami to ludzie w imieniu operator ręcznie wprowadzają zmiany. Może i w tym przypadku tak jest.

Tak wiec, proponuję czekać cierpliwie lub dzwonić do BOK obu operatorów.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

No niestety najgorsze jest to czekanie... już czekam w zasadzie od nocy z czwartku na piątek z nadzieją, że ten nr wreszcie będzie w Orange a tu nic nie wiadomo... numer miał być przeniesiony byłem o tym zapewniany 2 razy wczoraj i nic, czy dzisiaj przy sobocie BOK tak w ogóle pracuje ?

 

#edit

własnie dzwoniłem do BOK i dowiedziałem się tego samego co wczoraj czyli że nie został podpisany numer tymczasowy do mojego wniosku.... i że mam się udać do salonu do godziny 12 jeśli chcę, żeby ten nr został przeniesiony dzisiaj ehh trochę śmieszne, bo wczoraj była ta sama rozmowa na czacie z konsultantem i wysyłałem im te dokumenty zamiast iść do salonu... szkoda słów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Dziś dział NMP nie pracuje. Nie wiem czy ktoś Ci podopnie. ☹️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Chyba miałem coś podobnego.

Zadzwoniłem do BOK, i przedstawiłem sprawę. Konsultant poprosił, abym zalogował się na czat i podesłał wniosek z numerami tymczasowymi. Po wysłaniu dokumentów, zadzwoniłem ponownie do BOK, w celu sprawdzenia, czy dokumenty dotarły. Później po tygodniu, praktycznie bez powiadamiania numer został przeniesiony. Może tu szybciej sprawa będzie załatwiona. To w takim problem po stronie Orange. Ktoś czegoś nie dopatrzył, nie podpiął, a człowiecze dopytuj się o swoje. Jak zgłaszasz sprawę do BOK, to numer będzie przeniesiony, tylko trochę to potrwa.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Tak w środę w salonie Orange mi tego numeru tymczasowego nie podpieli, najgorsze jest to właśnie, że czekasz i nie wiadomo o co chodzi to po pierwsze a po drugie nikt nie wyśle sms/mail czy się skontaktuje telefonicznie tylko Ty musisz dzwonić i doszukiwać się o co chodzi... mimo wszystko jadę zaraz do salonu Orange... Zobaczymy....


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Piotrekk85,

Pani twierdziła, że niby do 12 jak pójdę do salonu to się uda, ale w sumie po tym co oni twierdzą od środy w salonach + BOK to chyba już w nic im nie wierze... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Tak, w Orange często są jakieś drobne sprawy nie do końca załatwione. Uważam, że w Orange jest za mocno skomplikowana biurokracja, temu ktoś czasem coś przeoczy. W przypadku przenoszenia numeru, wszystko musi być dopięte na 100 %. Teraz nawet przed zakończeniem przenoszenia nie można numeru przenieść do innego operatora niż Orange. Miałem do czynienia z fioletowym przenoszeniem numeru. Jedna kartka formatu A4 z wnioskiem o przeniesienie i numer z każdej sieci następnego dnia roboczego jest fioletowy Emotikon: Szczęśliwy