Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

Witam, dnia 22.10.2018 r. byłam w salonie Orange i złożyłam papiery dotyczące przeniesienia mojego dotychczasowego numeru z Heyah na kartę właśnie do Orange. Data wskazana na dokumentach to dzień następny, tj. 23.10.2018 r. Ile czasu muszę czekać, aby dany przez nich numer dotychczasowy został zastąpiony moim numerem, który posiadałam w Heyah?

89 ODPOW. 89
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru

Wszystko zależy od Heyah, jak uwolnią twój numer to w Orange się pojawi, termin jaki dostałeś to taki hipotetyczny, bywa że miesiąc ta operacja trwa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

A nie dostałaś info smsem? Podejrzewam że zaszła niezgodność danych jeśli tryb był na następny dzień a tydzień minął. Jak masz pytania jak to konkretnie u Ciebie, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Przeniesienie numeru

@Miśka93 w moim przypadku wygląda to tak  w piątek 26.10 podpisałem Kurierowi dokumenty a we wtorek  30.10. otrzymałem sms że mój numer zostanie przeniesiony do Orange 5 Listopada . 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

Dziękuję za odpowiedzi.

Zajrze jutro do salonu Orange i zapytam co i jak, może tam mi wyjaśnią co się dzieje. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
A nie dostałaś info smsem? Podejrzewam że zaszła niezgodność danych jeśli tryb był na następny dzień a tydzień minął. Jak masz pytania jak to konkretnie u Ciebie, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

A w przypadku niezgodności o których piszesz nie dostanę żadnej informacji sms`em?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Zawsze powinno być info smsem.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Zawsze powinno być info smsem.

No to może jeszcze nic nie ustalili, bo nie dostałam do dnia dzisiejszego ani informacji odmownej, ani też pozytywnej odnośnie przeniesienia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru

To albo konsultant wpisał zły numer - sprawdź w papierach, albo nie "wypchnął" zlecenia na przeniesienie numeru.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
To albo konsultant wpisał zły numer - sprawdź w papierach, albo nie "wypchnął" zlecenia na przeniesienie numeru.

Numer w papierach jest prawidłowy, bo sprawdzałam czy się nie pomylili czasem