Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru pakiet internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru pakiet internetu

Witam. Dzisiejszej nocy przeniosłem numer z Play do Orange, oferta free na kartę. Doładowałem konto kwotą 30 zł. Przyszedł bonus 15gb internetu za doładowanie + 2gb na start ( łącznie 17gb ). Włączyłem cykliczny pakiet bez limitu rozmowy, sms/mms +15gb internetu 1 miesiąc za 15 zł, potem 30 zł ( cykl na 816 ). Sprawdzając teraz środki internetu *101*01# to pisze że mam 17gb ? Dlaczego nie 32gb? Następna sprawa pobrałem aplikację Mój Orange, dodaję mój nr i wyskakuje komunikat "O... ten numer to nie komórka''. To samo przez stronę, pojawia się komunikat o nieprawidłowym nr telefonu, podaj inny numer telefonu. Proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru pakiet internetu

@kebsss jesli przeniosles numer dzisiejszej nocy to po wlaczeniu tych wszystkich pakietow mozliwe ze jeszcze dane sie nie przetrawily w systemie. Odczekaj spokojnie do jutra - napewno wszystko wroci do normy😉 te GB nie znikną.

 

P. S. 

Mikołaj ma dzisiaj duzo roboty i moze przyjsc do Ciebie pozniej😂😂😂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Przeniesienie numeru pakiet internetu

@kebsss czy GB sprawdzane były od razu po uruchomieniu pakietu? Jeśli tak, to pakiet od razu nie jest uruchomiony. Trzeba odczekać kilka minut, najlepiej sprawdzić po otrzymaniu SMS-a o aktywowaniu pakietu, dopiero sprawdzić dostępne GB.

 

Jeżeli numer dopiero przeniesiony, poczekaj kilka godzin, aż dane się przetworzą. Uważam, że jutro już będzie można założyć konto Mój Orange dotyczące przenoszonego numeru i zakończy się cały proces przenoszenia.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru pakiet internetu

Sprawdzilem teraz i przychodzi sms z numeru 411 ze pozostało 17gb. Hmm dziwne, bo oferta jest przedstawiona w miarę jasno, chyba ze ja czegoś nie rozumię 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Przeniesienie numeru pakiet internetu

@kebsss sprawdziłem u siebie. Przychodzą dwa SMS-y. Jeden z numeru 411, podaje stan GB z doładowań i promocji, czyli masz 17 GB oraz SMS z numeru 630, podaję stan GB z pakietu za 30 PLN, czyli 15 GB, razem powinno być 32GB. Jeżeli drugiego SNS-a nie dostajesz, to jak wspomniałem wcześniej, poczekaj kilka godzin, aż dane po przeniesieniu numeru się zaktualizują. 

Na początku mogą występować takie sytuacje. Później już powinno działać prawidłowo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru pakiet internetu

@kebsss jesli przeniosles numer dzisiejszej nocy to po wlaczeniu tych wszystkich pakietow mozliwe ze jeszcze dane sie nie przetrawily w systemie. Odczekaj spokojnie do jutra - napewno wszystko wroci do normy😉 te GB nie znikną.

 

P. S. 

Mikołaj ma dzisiaj duzo roboty i moze przyjsc do Ciebie pozniej😂😂😂