Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kolejnością zużywania internetu


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Problem z internetem


@oksymoron2332napisał(-a)

Źle się wyraziłem.  Bez limitu za 25zl wykupowalem dla samego internetu a SMS i rozmowy były tylko dodatkiem.  I teraz mam tak za doładowania  90gb ważność do końca kwietnia a bez limitu kończyli mi się za 10 dni.  I transfer danych w pakiecie bez limitu mi przepadnie...  


Już chciałem odpowiedzieć obrażając człowieka myślącego.

Autor wypowiedzi jak przeczyta ją kilka razy to zapewne zrozumie co zrobił.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z internetem

Reasumując, operator tak namieszał, że bonus za doładowania schodzi teraz przed pakietem elastycznym oraz przed netem w pakietach no limit. Zrobił to na partyzanta, nie informując abonentów i nie wprowadzając odpowiednich zapisów w regulaminach usług. Modelowy przykład, jak zniszczyć w miarę dobrą ofertę. 

Brawo dla pomysłodawcy 😞


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Problem z internetem

Nobel dla autora pomysłu, babka na bok za wszelką cenę chciała mnie przekonać, że teraz jest lepiej.  Nie wiem, może dla innych, dla mnie osobiście na minus. Doladowuje 50zl i  Internet z dłuższym  limitem ważności jest w pierwszej kolejności wykorzystywany, a elastyczny przepada...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

No to chyba jakiś "żart" jeśli komuś kto ma nolimit za 25 zł pakiet internetu z schodzi najpierw z bonusu a potem z pakietu.
Zostawię regulamin https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27433/1f6582d1-9267-4b7b-8f43-89f451feac3d.pdf
Usługa działa w pierwszej kolejności przed transferem danych realizowanym w ramach środków
zgromadzanych na Koncie Promocyjnym czy Koncie Głównym.

Bonus za doładowanie jest rozliczany tylko przed kontem głównym, a nie promocyjnym. Więc jak to może się dziać? Radzę reklamować.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@Piotrekk85 jeśli te ostatnie zmiany nie ujęte są w Regulaminie, to kolejność zużycia danych jak jest obecnie, uznaje się za zasadne, zgłoszenie odrzucą i tyle.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

No nie. Od wielu lat w regulaminie promocji Internet za darmo (czyli popularnie zwanym jako bonus za doładowanie) jest błąd. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzonym, warto walczyć. Poza tym Orange ma prawo zmienić regulamin z dnia na dzień, ale tego nie zrobił, to Orange jednostronnie ustala regulaminy i powinien się ich trzymać. A że regulaminy są pisanie na kolanie, to co poradzimy?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem


@Piotrekk85napisał(-a)
No nie. Od wielu lat w regulaminie promocji Internet za darmo (czyli popularnie zwanym jako bonus za doładowanie) jest błąd. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzonym, warto walczyć. Poza tym Orange ma prawo zmienić regulamin z dnia na dzień, ale tego nie zrobił, to Orange jednostronnie ustala regulaminy i powinien się ich trzymać. A że regulaminy są pisanie na kolanie, to co poradzimy?

Obecnie trzeba lawirować tak by skorzystać a nie stracić, może poprawią Regulamin, albo i nie, Pomysł ktoś może zrobi na to, ja nie planuję nawet, bo 3/4 albo i więcej moich pomysłów upada.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z internetem

Niestety, mogę tylko potwierdzić, że bonus za doładowania schodzi przed internetem w pakiecie za 25 zł. Właśnie skończył mi się pakiet na ferie i tak to wygląda. Porażka...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z internetem

Może podciągnęli bonus za doładowania pod wszelkie usługi multimedialne ?