Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kolejnością zużywania internetu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Kiedy był szał związany z rejestracją prepaidów i ustawą antyterrorystyczną po cichu go wycofano bo pojawiło się w bonusach za rejestrację "konto promocyjne do wszystkich" (gdzie np. rozmowy i smsy były na wszystkie komórki).

Niestety marketing Orange odnośnie prepaid nie zdaje sobie jaki jest bałagan. Owszem trwa postępowanie przed UOKiKiem dotyczącym braku publikacji regulaminów i wypełniania obowiązków informacyjnych więc nikt tego z Orange nie potwierdzi. Ale może połowa oferty prepaid jest świadczona "na gębę".
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Ja od dłuższego czasu w Play mam rozmowy i sms bez limitu a w Orange tylko GB za bonusy, bo kupując pakiet rozmowy/sms/GB i tak z bonusu GB lecą, sam pakiet rozmowy/sms bez limitu nieopłacalny, przydała by się przebudowa oferty Orange Free na kartę, wiadomo koszy będą, ale to się zwróci, napewno z zyskiem dla Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Problem z internetem


@Anonimnapisał(-a)

Ja od dłuższego czasu w Play mam rozmowy i sms bez limitu a w Orange tylko GB za bonusy, bo kupując pakiet rozmowy/sms/GB i tak z bonusu GB lecą, sam pakiet rozmowy/sms bez limitu nieopłacalny, przydała by się przebudowa oferty Orange Free na kartę, wiadomo koszy będą, ale to się zwróci, napewno z zyskiem dla Orange.


Każdy potrzebuje coś innego i jak Ci pasuje Play to OK.

Ze względu na zasięg Mi nie odpowiada, przy roamingu z Plusem było okey, a teraz to jest problematyczne.

Trzeba się dostosować do zmian.

Akurat mi te zmiany odpowiadają, a po dostosowaniu się nawet wychodzę lepiej. Na stałe używam 2 karty i mam trzecią awaryjną służącą także do łapania specjalnych promocji.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@andrzej1441 masz rację, Skarbonka i 2 numery w Orange, można inaczej obejść ten problem niż ja, ale ja mam karty sim 4 operatorów, nie będę mnożyć x2 sim kart, bo telefonów miałbym zamiast 2 to 4 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Problem z internetem

Mialem ten sam problem dostałem odpowiedź 

 

Dla mnie to bez sensu bo wykupowalem bez limitu dla internetu. 


Screenshot_20190206-113517.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Warto zatem złożyć odwołanie by wskazali to w regulaminie w sposób jawny.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Problem z internetem


@oksymoron2332napisał(-a)

Mialem ten sam problem dostałem odpowiedź 

 

Dla mnie to bez sensu bo wykupowalem bez limitu dla internetu. 



Jaki bez limitu.

Bez limitu to tylko chwyt marketingowy u każdego operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Pakietu bez limitu na internet mobilny nie ma u żadnego Operatora GSM, jak GB są wyczerpane wskakuje lejek, wtedy tak net zwalnia, że nawet na telefonie kiepsko jest, @andrzej1441 masz w tym wypadku 100% rację 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Problem z internetem

Źle się wyraziłem.  Bez limitu za 25zl wykupowalem dla samego internetu a SMS i rozmowy były tylko dodatkiem.  I teraz mam tak za doładowania  90gb ważność do końca kwietnia a bez limitu kończyli mi się za 10 dni.  I transfer danych w pakiecie bez limitu mi przepadnie...  

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Tak spoglądając na tą usługę, bez limitu rozmowy/sms i pakiet GB, to promocja jest, bez niej było drożej, w tej cenie bez limitu rozmowy i sms były, oferta się przebudowała, ale usługi nie (akcent na GB), regulamin nie sprecyzowany jest, @oksymoron2332 na chwilę obecną jest jak jest i GB z tej usługi przepadną nie wykorzystane, obecnie można bonusowe GB (za doładowania), wykorzystywać/zbierać i wydłużać ich czas, nawet na rok.