Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z id

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z id

► Temat, ze względu na charakter poruszanej problematyki, został przeniesiony z Pomysłów (kategoria: Usługi) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam jak zrobić nr zastrzeżony skoro mam zablokowana funkcje z id rozmówcy... 😕

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z id

W nowym Mój Orange odszukaj usługę Blokada prezentacji własnego numeru CLIR i ustaw w niej opcję: domyślnie z prezentacją.

Jeśli usługa jest aktywna od samego początku numeru, może się zdarzyć, że mimo statusu włączony to nie działa. Wtedy usługę należy wyłączyć i włączyć ponownie celem jest odświeżenie.

 

Jeśli nie masz dostępu do nowej wersji mój Orange, to trzeba to zrobić przez czat lub infolinię.

opcje.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z id

W nowym Mój Orange odszukaj usługę Blokada prezentacji własnego numeru CLIR i ustaw w niej opcję: domyślnie z prezentacją.

Jeśli usługa jest aktywna od samego początku numeru, może się zdarzyć, że mimo statusu włączony to nie działa. Wtedy usługę należy wyłączyć i włączyć ponownie celem jest odświeżenie.

 

Jeśli nie masz dostępu do nowej wersji mój Orange, to trzeba to zrobić przez czat lub infolinię.

opcje.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z id

@Xpl,

jeśli uważasz, że odpowiedź w jakimś stopniu okazała się pomocna, to - śmiało! - oznacz ją :). Dzięki temu reszta użytkowników, która napotka na podobny problem, o wiele łatwiej dotrze do wartościowych treści Bardzo szczęśliwy kot