Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dzwonieniem z USA

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 1

Problem z dzwonieniem z USA

Ten brak "00" to tylko błąd w poście, pisząc na "skype" podałem jej cały numer.

Przesłałem jej info o ustawieniach, może odezwie się, jak wstanie.

Pozdrawiam


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 1

Problem z dzwonieniem z USA

Rozmawiałem z BOK  Orange, sprawdzili czy nie ma u nich jakichś blokad - nie ma, i zasugerowali też dzwonienie przez *123*0048....., a do tego zmiane operatora na T-Mobile, lub szukanie blokady na poziomie aparatu.

Zobaczymy...

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 1

Problem z dzwonieniem z USA

Wszystko już wiemy! Błąd był rzeczywiście ze strony Córki. Nie zauważyła, że na końcu jest  # .... Uczuliłem ją, by spróbowała dokładnie przepisać co jej napisałem i zadziałało!

Dziękuję jeszcze raz za pomoc!

Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Problem z dzwonieniem z USA

Też mam orange na karte i w USA AT&T wymaga dzwonienia uzywajac 123 a T-mobile nie. Przynajmniej tak było jak ostatio sprawdzałem :-). Z T-mobile jest jedna niedogodniść ze praktycznie nie ma GSM/3g zasiegu poza miastami.

 

A tak na marginese beda w usa lepiej jest zapomniec o romingu(chyba ze sie ma wifi calling) i pujsc do lokalnego Walmara i kupic lokalny sim, Jak ma sie telefon stacjonarny orange to rozmowy do usa sa bezpłatne nawet na komurki. Także niektóre karty sim w usa maja bezpłatne rozmowy do Polski. Tani prepaid z komurka mozna nabyc juz od $20.
Tutaj jest przyklad karty sim z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne i 1000 min na komrki do polski:
https://www.cricketwireless.com/support/plans-and-features/international-features/customer/internati...