Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia w roamingu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 40
  • 0

Połączenia w roamingu

Dodam, że wszystko działało i na 4G, 3, 2...W poniedziałek wracając do domu zatrzymaliśmy się w najbliższym miasteczku oddalonym o 10 km, wszystkie powyższe operacje powtórzyłam. Po powrocie do domu robię to samo i o dziwo, działa! Do czasu bo po tym jak zadzwoniłam do siebie z telefonu męża już do niego oddzwonić nie mogłam. Zmieniałam ustawienia i za którymś razem, już teraz nie pamiętam czy to było na 3G czy 2 udało mi się raz do siebie zadzwonić(a przed tymi problemami miałam ustawione 4G). Dodam, że i to i te 1 łączenie trwało dość długo. Kombinowałam jak mogłam, czy to ustawienia czy chodzenie po domu z telefonami, nawet na dworze byłam, bez rezultatu. Ja wiem, że tam widnieje sieć Lifcell ale u mnie w domu ona nie ma zasięgu, jest tylko Vodafon a jeszcze kilka miesięcy temu wszystko mi tu śmigało😏więc dla mnie to jest dziwne. To miejsce, o którym wcześniej wspominałam gdzie stacje bazowe mają 3 sieci to jest taki przesmyk, sygnały z tych sieci dochodzą właśnie z tego pobliskiego miasteczka. Tam już przecież byłam z mizernym skutkiem! Jedno się chociaż wyjaśniło, to, że jest tak jak myślałam, że z kartą jest wszystko ok. Tylko kto zawinił, Orange czy Vodafon? I przede wszystkim co ja mogę zrobić z tą sytuacją? Bo muszę mieć możliwość również odbierania połączeń 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 40
  • 0

Połączenia w roamingu

Chwila...zdaje się, że to  1 połączenie w domu chyba jednak było na 4G ale  pewności nie mam. Dodam, że nigdy też nie miałam Volte włączone i zawsze ustawione w telefonie 4G