Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety w roamingu na karte

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety w roamingu na karte

Rozumiem Twoje "nerwy", ale na chwilę obecną wygląda to tak jak opisał to @Piotrekk85. Dlaczego......to pytanie nie do nas 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

to ja ci odpowiadam - jak przenosiłem numer od innego operatora to w oferowano mi za comiesięczne opłacenie 28zł pakiet internetu a do tego nieograniczone rozmowy - ja nazwałbym to pakietem (a napewno w przypadku internetu) ty nazwij jak chcesz - a że nakazy unijne nieprecyzują pewnych kwestii to nieznaczy, że orange musi je interpretować na niekorzyść swoich zresztą klientów. Do tego proszę reklama orange nagłównej stronie :"Tylko w Orange od 15 czerwca Twoje nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiety internetu bez dodatkowych opłat we wszystkich krajach Unii Europejskiej". O innych reklamach niewspominających o różnicach między ofertami abonamentowymi a prepaid chyba też wiesz. Lekko mówiąc ta reklama mija się z prawdą?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety w roamingu na karte


TomekBu napisał(-a):

to ja ci odpowiadam - jak przenosiłem numer od innego operatora to w oferowano mi za comiesięczne opłacenie 28zł pakiet internetu a do tego nieograniczone rozmowy - ja nazwałbym to pakietem (a napewno w przypadku internetu) ty nazwij jak chcesz - a że nakazy unijne nieprecyzują pewnych kwestii to nieznaczy, że orange musi je interpretować na niekorzyść swoich zresztą klientów. Do tego proszę reklama orange nagłównej stronie :"Tylko w Orange od 15 czerwca Twoje nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiety internetu bez dodatkowych opłat we wszystkich krajach Unii Europejskiej". O innych reklamach niewspominających o różnicach między ofertami abonamentowymi a prepaid chyba też wiesz. Lekko mówiąc ta reklama mija się z prawdą?


@TomekBu

 

pokaż mi reklamę, choćby z rynku telekomunikacyjnego, która podaje całą prawdę? Więc i ta podaje to co prawdziwe, atrakcyjne... ale nie dopowiada że nie dotyczy wszystkich klientów mających różne abonamenty, czy też różne rozwiązania prepaidowe... nie odnosi się także do klientów stacjonarnych... ale przyznasz, że rolą reklamy nie jest informowanie tylko zachęcanie, a zatem podaje to co najatrakcyjniejsze.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety w roamingu na karte

@TomekBu  rozumiem Twoje "zdenerwowanie", sam też pisałem że klienci usług na kartę zostali trochę ominięci, że klienci abonamentowi są lepiej potraktowani w przypadku najnowszych cenników roamingowych, ale powiedz co możemy zrobić??? 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

Co możemy zrobić? po pierwsze reagować - a widzę 2 wypowiedzi wyżej obronę reklamy bo inni też tak robią - mógłbym podyskutować ale po co - uważasz, że jest to uczciwe bo inni oszukują to i ja mogę - no ciekawa filozofia - może ale inni nie wychylają się, że znoszą jako jedyni roaming. To po pierwsze. A po drugie pisać  do oranga, swoją drogą czytałem, że wyniki oranga słabe - po to wybrałem pre paid a nie abonament - żeby móc wynieśc się jak ktoś gra nieczysto - oferty innych firm są już podobne jak nie tańsze - może po prostu czas zmniejszyć zarobki pomarańczowych, którzy jak to ujął człowiek powyżej - nie piszą całej prawdy tylko to co bardzie pomarańczowe, kolorowe. Swoją drogą ciekawe czemu nikt z orange nie wytłumaczy czemu tak firma zdecydowała podzielić klientów na lepszych i gorszych.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety w roamingu na karte


TomekBu napisał(-a):

Co możemy zrobić? po pierwsze reagować - a widzę 2 wypowiedzi wyżej obronę reklamy bo inni też tak robią - mógłbym podyskutować ale po co - uważasz, że jest to uczciwe bo inni oszukują to i ja mogę - no ciekawa filozofia - może ale inni nie wychylają się, że znoszą jako jedyni roaming. To po pierwsze. A po drugie pisać  do oranga, swoją drogą czytałem, że wyniki oranga słabe - po to wybrałem pre paid a nie abonament - żeby móc wynieśc się jak ktoś gra nieczysto - oferty innych firm są już podobne jak nie tańsze - może po prostu czas zmniejszyć zarobki pomarańczowych, którzy jak to ujął człowiek powyżej - nie piszą całej prawdy tylko to co bardzie pomarańczowe, kolorowe. Swoją drogą ciekawe czemu nikt z orange nie wytłumaczy czemu tak firma zdecydowała podzielić klientów na lepszych i gorszych.


@TomekBu  jeśli masz mnie na myśli, że bronię reklam Orange, to trochę nie tak... chciałem Ci tylko przypomnieć, że taka jest rola reklam, a klient powinien potrafić nie poprzestawać tylko na tym co jest atrakcyjne, ale także sprawdzić co dokładnie daje takie czy inne rozwiązanie, także u konkurenta... 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

W ramach sprostowania: nie ma czegoś takiego jak bezpłatne minuty. To pojęcie marketingowe a osobiście mówiąc wprost: psychologiczno-manipulacyjne. Jeżeli płacisz abonament miesięczny to nie można mówić, że coś dostajesz za darmo, bo dzisaj chyba nic nie jest za darmo 🙂

Dostajesz czas połączeń w ramach płaconej co miesięcznej opłaty abonamentowej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

O dobre określenie - więc ktoś kto decyduje się płacić tyle samo przez rok dostaje za to ileś minut a ja miesięcznie i też dostaje ileś minut. Co nas różni? Kategoria narzucona przez orange - ci z abonamentem lepsi ci płacący co miesiąc gorsi? Ciekawa polityka ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety w roamingu na karte

Zawsze możesz wybrać abonament na czas nieokreślony w nju i mieć to co chcesz. Są różne opcje...

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

Wiem co mogę zrobić - ale rozmawiamy o postępowaniu firmy ORANGE. Sama oferta, którą mam nie jest ok, ale od jakiegoś czasu nie jest już najlepsza a ruch orange dzielący klientów jest po prostu nieuczciwy. Chcicałbym aby ktoś z ORANGE zniżył się do tego forum i odpowiedział czemu tak jest.