Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet 120 minut

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut


@Sandrusianapisał(-a)

Pakiet można bez problemu włączyć kodem USSD, bo sama z takowego korzystam. Sam pakiet powinien być nieco zmodyfikowany o nr stacjonarne i zwiększyć powinni ilość minut i byłby idealny, by go mieć co miesiąc aktywny na pogaduchy.


Wiem @Sandrusia że pakiet można włączyć kodem, również można go odnawiać  kiedy się chce, a minuty się kumulują i tym samym np. ja mam na tą chwilę  około 300 minut, więc kiedy szykuję się na dłuższą pogawędkę z siostrą to gadamy aż do bólu gardeł Emotikon: LOL Pakiet naprawdę wspaniały i tylko 9 zł. Natomiast stacjonarne to już inna bajka, aczkolwiek 60 minut i tylko 3 zł. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut


@spironapisał(-a)

Lista usług dla numerów na kartę rzeczywiście jest dziwnie krótka:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-obecny-klient

Pamiętam, że kiedyś można było wybrać taryfę i strona pokazywała więcej usług.

 

Wyszukiwarka na stronie znajduje mi tylko pdf z regulaminem 120 minut i 60 minut (który teoretycznie jest wygasły)

Wujek Gugiel też potrafi znaleźć tylko pdfy i strony typu telepolis z informacją o wprowadzeniu danego pakietu. Gdyby nie ten wątek to ciężko byłoby znaleźć takie opcje w orange.


Witaj @spiro

Teoretycznie tak, ale praktycznie są te pakiety - jak wiesz 😉 Nie wiem dlaczego zniknęły rubryki ofert na kartę ( były bardzo czytelne, i każdy mógł dokładnie zapoznać się z daną ofertą.) Wydaje mi się że my tzw "karciarze" zostaliśmy ciut potraktowani po macoszemu kiedy polikwidowano te oferty.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Pakiet 120 minut

@wscieklaewkawiem, że jest pakiet na stacjonarki za 3zł, ale nie zawsze mam potrzebę dzwonić na domowe nr, dlatego takie powinny być zaszyte w każdym pakiecie minutowym do wszystkich sieci. Każda sieć już praktycznie włącza stacjonarki do minut do wszystkich, więc Orange powinno tak samo tym bardziej, że stacjonarka kojarzy się głównie z TP/ Orange 😉 Cena 9 zł jest super jak i jego ważność miesięczna, ale jednak ilość minut dużo za mała 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiet 120 minut


@Wojciechnapisał(-a)

@piotrKawiory, nie. Natomiast nie wiem czy zauważyłeś, ale w artykułach na stronie jest sporo zmian. Tym jest to przede wszystkim spowodowane. Z deugiej strony nie da się wszystkich od razu przygotować na nowo.


To, że są zmiany to każdy widzi, ale czemu w złym kierunku, skoro coraz gorzej idzie znaleźć cokolwiek??? Po co mają coś przygotowywać "na nowo", skoro stare spełniało swoją funkcję, a "nowe" jest do ... czterech liter??? 😕


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Pakiet 120 minut

Nie da się wszystko od razu zrobić. Ja tam akurat sporo pozytywnie oceniam. Układ jest bardzo fajny i wiem gdzie co szukać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiet 120 minut


@Wojciechto znajdź mi proszę regulamin, o którym pisałem wcześniej - bonus GB za doładowanie w ofercie SMART...

 


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Pakiet 120 minut

@piotrKawiory, znalazłem w źródle strony: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1999470/4094914656.pdf Dorzucam też w załączniku.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut

Odpowiedź jaką otrzymałam :

Sprawdziliśmy zgłoszenie ,zarządzanie pakietem 120 minut do wszystkich działa poprawnie na państwa koncie w serwisie Mój Orange. W sytuacji dalszego obserwowania utrudnień zalecamy skasowanie plików tymczasowych i historii przeglądarki oraz ponowne zalogowanie się do serwisu. Pozdrawiamy, Orange.Nr zgłoszenia xxx.

 

Od samego początku nie mam tej usługi aktywnej ( w Starym Mój Orange - była i jest nadal, w Nowym Mój Orange nie było i nie ma ) Widzę jedynie stan minut jaki posiadam, i do kiedy jest ważny. Czyli pozostaje mi dalsze doładowywanie owego pakietu poprzez kod w telefonie.

 

A teraz to już w ogóle nie mogę się zalogować ( czyżby znowu problem z Nowym MO ? )


Screenshot_2018-10-03 Zaloguj się do Mój Orange Orange Polska.png

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet 120 minut

Ps. Po prostu rewelacja piszesz post, dajesz Publikuj, a tutaj nic - puste pole.

 

Standardem są usługi nielimitowane i dlatego nikt się tym nie zajmuje. System i tak nalicza z opóźnieniem stan minut. Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 120 minut


@Ronnapisał(-a)

Ps. Po prostu rewelacja piszesz post, dajesz Publikuj, a tutaj nic - puste pole.

 

Standardem są usługi nielimitowane i dlatego nikt się tym nie zajmuje. System i tak nalicza z opóźnieniem stan minut. Emotikon: Mrugający


Witaj @Ron

Czy do mnie to pisałeś ? ja swój post widzę, natomiast chcę wejść w post który był wcześniej pisany przez Ciebie i ukazuje mi się to :


Screenshot_2018-10-03 Nasz Orange.png

O co tu chodzi bo nie rozumiem 😞