Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange za granica


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Orange za granica

Hej. Mam pytanie czy używając  ponad 4 za granicą numeru mogą mi go za blokować ? Dostałam tylko ostrzeżenie że będą więcej naliczać. 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Orange za granica

@roxiu  nie zablokują numeru ani połączeń, tylko wskoczą dodatkowe opłaty.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange za granica

Jeśli w ciągu 4 miesięcy częściej korzystasz z telefonu za granicą niż w Polsce, uruchamiają się dodatkowe opłaty zgodnie z FUP (Fair Usage Policy). Numer nie jest blokowany (no chyba że jest to numer na kartę i skończą Ci się środki na koncie), także możesz być o to spokojna.

Więcej o Polityce Uczciwego Korzystania z Roamingu możesz zobaczyć tutaj i tutaj:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange za granica


@roxiunapisał(-a)

Hej. Mam pytanie czy używając  ponad 4 za granicą numeru mogą mi go za blokować ? Dostałam tylko ostrzeżenie że będą więcej naliczać. 


Jeżeli masz na danych numerach pakiety roamingowe, to pakiety zostaną pominięte, a opłaty będą naliczane zgodnie z cennikiem, jak by pakietów nie było dostępnych. Teraz powinien przyjść jeszcze jeden SMS z informacją o rozpoczęciu naliczania standardowych opłat. Numery nie zostaną zablokowane.

 

Więcej informacji o kosztach i polityce uczciwego korzystania (FUP) znajdziesz na stronie:

https://www.orange.pl/view/roaming

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Orange za granica

Mam konto ważne rok i jeśli nie będzie pieniędzy to nie mają z czego pobierać . Ale czy jak doładuje pakiet z netem w roamingu to czy będzie działał czy dać sobie spokój z doładowaniem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange za granica

@roxiu jak dostaniesz SMS-a, że opłaty za transmisję danych są naliczane według stawek standardowych z powodu polityki uczciwego korzystania, to po zasileniu konta będzie można dalej użytkować numer i transmisje danych, ale liczyć się trzeba, ze będzie okropnie droga.

 

W takim przypadku już według mnie wyjdzie taniej zakupienie karty SIM z internetem u lokalnego operatora.

 

Tutaj był poruszany temat kosztów 1 MB po standardowej cenie w UE:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Ile-kosztuje-1MB-w-roamingu-UE-w-Orange-Free-na-kart%C4%99/m...

Anonim

Nie dotyczy

Orange za granica


@roxiunapisał(-a)

Mam konto ważne rok i jeśli nie będzie pieniędzy to nie mają z czego pobierać . Ale czy jak doładuje pakiet z netem w roamingu to czy będzie działał czy dać sobie spokój z doładowaniem


Jeśli tam planujesz siedzieć dłużej (za granicą), to kup lokalną kartę sim, wyjdzie taniej niż utrzymanie sim karty Orange bez abonamentu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Orange za granica

Jeśli chodzi o Niemcy to możesz zamówić darmową kartę SIM z darmowym internetem netzclub tzn jakaś ilość jest darmowa później internet zwalnia na tyle że da się korzystać z facebooka. Za dopłatą można przyspieszyć internet. Po miesiącu internet się odnawia za free. Polecam