Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

Anonim

Nie dotyczy

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

To jest poprawne, też tak mam, stały IP masz, bo Orange dla danej karty taki nadaje, ale w sieci korzystasz z puli zmiennych IP, to co w telefonie widzisz to IP Orange, jak jest inaczej to.bug jakiś, tego IP bym swojego nie pokazywał, średnio bezpieczne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

W telefonie widzę inny adres.... Rozumiem gdyby ten adres był adresem Orange. Ale należy do innego operatora Asta-net
Z Piły, do tego moja lokalizacja też tam jest w okolicy
Zatem taki adres powinno mieć więcej osób np Ty też skoro również masz stały
I dlaczego inne urządzenia z karta Orange już tego nie mają. Nie wiem czy to bug czy nie. Ale szukam konkretnej i rzeczowej informacji a nie takiej jaką mi udzielił konsultant Orange że to ok
I nic poza tym

Anonim

Nie dotyczy

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

@Aborows40  ty jesteś dociekliwy i pewnie sporo usług masz aktywnych, ja mam zablokowaną lokalizację, tylko aplikację od Google Play, czysty android bo mam Motorola One, Samsunga nie miałem, ale on ma sporo firmowych aplikacji, skąd masz USA w telefonie, to mnie zaskakuje najbardziej.

Jeszcze dodam, BTS korzysta z sieci Orange, ale czasem łącze jest używane od innego dostawcy, więc lokalizacja nie jest w 100% wiarygodna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

Troszkę musiałem poszperać i mam coś co tylko to mi komplikuje
Przypomniałem sobie ze moi teściowie korzystają z usług właśnie tej firmy Asta-net tzn mają od nich internet
I sprawdziłem ich adres IP bo wiem że mają stały. Prosty sposób to aplikacja Netflix i urządzenia w niej w tym telewizor z którego korzystają i co najważniejsze z adresem IP pod którym ja jestem aktywny
Gdzie nigdy nie łączyłem się w ich domu z żadnym wifi itp
I ten adres IP jest ich jako stały
Skąd zatem ja mam taki sam?

Nie mam zadnych usług, aplikacje kupuje w Google Play 

Mam tez wyłączona lokalizacje  i skąd USA? Sam chciałbym wiedzieć 


20200312_185500.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

Nie korzystasz z tego Netflix na telefonie 😆


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

Korzystam Ale w ustawieniach netflixa mój telefon ma adres ipv6

Anonim

Nie dotyczy

Orange free na kartę. Jak zmienić IP?

@Aborows40  to może korzystaj z ipv4, na kartę masz mało usług i ipv6 zbędne, nie przyspiesza netu a dziwne IP ci nie będzie wyskakiwać, profil danych mobilnych popraw 😎