Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange extra numer - w jakiej taryfie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Witam, W jakiej taryfie na kartę mogę włączyć EN?

21 ODPOW. 21

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Ekstra numer dostępny jest w każdej taryfie na kartę. 

 

(Aktualizacja poniżej)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

No nie bardzo bo ostatnio przeniosło mnie na orange free i przy próbie włączenia EN pisze że w tym planie jest to niemożliwe. Mało tego nie mogę zmienić teraz taryfy na jakąkolwiek inną. O CO CHODZI?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Aktualizacja:

 

Orange ekstra numer dostępny jest w taryfach:  Idea Optima, Nowa Idea Optima, Nowa Idea Optima Oferta Wewn., Pakiet DoMowy, IdeaMix, Plan Codzienny, Mega, Premium, Jedna Idea, Jedna Idea Mix, Twój Plan, Starter 10, Twój Mix, Twój Plan Oferta Wewn., Orange Premium, Plan Domowy, Orange POP, Nowe Orange GO, Nowy Twój Plan, Plan Na Rozmowy, Nowy Twój Mix, Nowe Orange GO, Orange Music Mix, Orange Music na Kartę, Orange POP, Orange abonament, Orange mix, HIT, SRAS, Opcja_123, Dla Każdego, Jedna IDEA na kartę, MAX, Weekend, Zrób to sam, Orange abonament wewnętrzna, Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange (abonament i mix), Delfin w Orange Oferta Wewnętrzna, Orange One, Meritum, Meritum BIS, Meritum 20-250, Meritum Optymalny, Meritum Hurtowy 500-5000, Abonament Limitowany 19,99, Idea Firma 25-100, Idea Top Firma 200-400, Taryfa Malejąca dla Firm, Top Taryfa Malejąca dla Firm, Taryfa Malejąca 100-200, Nowa Idea dla Firm 25-1000, Nowa Idea dla Firm – Partner, Nowy Mix dla Firm 8-216, Firma 25- 1000, Firma Mix 10-40, Top Firma 300-800, Euro Mix 20-40, Orange dla Firm 40-600, Nowa Firma Mix 10-200, FIRMA, Pakiet dla Firm, Nowy Pakiet dla Firm, Oferta dla Firm 60-1000, Oferta Mix dla Firm 10-200, Optymalny 100-1800, Optymalny 450 z Internetem, Optymalny 900 z Internetem, Optymalny 1800 z Internetem lub Mix Optymalny 10-100 oraz innych komórkowych ofert głosowych wprowadzonych przez Operatora po 13.10.2010 r. (chyba, że regulaminy ofert głosowych wprowadzonych przez Operatora po 13.10.2010 r. stanowią inaczej).


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Ekstra Numer nie można uruchomić w Orange Free na Kartę, a że obecnie jest to jedyny plan taryfowy dostępny w ofercie prepaid, to de facto usługa ta dla osób korzystających z doładowań jest niedostępna.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Że jak??? Nie ma innej taryfy na kartę niż free? Orange sobie jaja robi z klientów, kupujesz zestaw startowy w danej taryfie a za chwilę  przenoszą cie na inną.. w której nie masz już opcji które cie interesują .. bo tak i co mi pan zrobisz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

crodlay - wielu taryf już nie ma 😉
zbignieww - są jeszcze stare aktywne taryfy, jak Orange POP oraz Orange One - dla nich powinna być? Fakt, że nie ma opcji na ich aktywację dla nowych użytkowników 😞

Anonim

Nie dotyczy

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Obecnie w prepaid nie ma extra numer, Orange Free na kartę, to taryfa internetowa, więc pass w Orange 😐


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

To może by tak informować klientów o planowanym wyłączeniu taryfy, oferty a nie pewnego dnia po prostu przerzucają. Już nie wspomnę że użytkownik dostaje informacje o możliwości odzyskania EN po jego utracie w ciągu 7 dni podczas gdy nigdy nie było takiej możliwości. OK - ale po co takie informacje wprowadzające w błąd??

Poza tym jest już taki bałagan w informacjach na waszych stronach że już nie wiadomo czy dana oferta jest aktualna czy już od 10 lat nie! Na pewno ponad 50% informacji jakie można znaleźć na waszych stronach jest już nieaktualna -dlaczego tego nie usuwacie lub chociaż wyraźnie nie napiszecie że jest to już nieaktualne!!

Jestem w orange (wcześniej IDEA) od samego początku i takiego bałaganu jak teraz to jeszcze nie było.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Orange extra numer - w jakiej taryfie?

Ja kiedyś korzystałem z taryfy POP, chciałem do niej migrować przez szybkie menu - wszystko jest ok dopóki nie dostaniemy smsa zwrotnego o braku możliwości zmiany taryfy.