Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Doładowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Doładowanie

Witam.Sprawa wygląda tak zawsze doładowywałem konto za 30 zł w terminie jednak kilka dni temu zapomniałem i doładowałem konto po czasie ..Wcześniej miałem 25gb internetu teraz po doładowaniu dało mi tylko 10gb nie wiem co się stało z resztą.Jak to jest jeśli nie zdąży się doładować konta w terminie to traci się cały skumulowany pakiet?

 

W mój orange zawsze miałem coś takiego a teraz mam tylko tak : Zdjęcie w załączniku

 

i nie wiem o co tutaj za bardzo chodzi poczekać jeszcze pare dni ? 


sscc.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange Free Doładowanie

25 lutego ok godziny 9 otrzymasz SMS o ponownej aktywacji uslugi 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange Free Doładowanie


Fatality napisał(-a):

Witam.Sprawa wygląda tak zawsze doładowywałem konto za 30 zł w terminie jednak kilka dni temu zapomniałem i doładowałem konto po czasie ..Wcześniej miałem 25gb internetu teraz po doładowaniu dało mi tylko 10gb nie wiem co się stało z resztą.Jak to jest jeśli nie zdąży się doładować konta w terminie to traci się cały skumulowany pakiet?

 

W mój orange zawsze miałem coś takiego a teraz mam tylko tak : Zdjęcie w załączniku

 

i nie wiem o co tutaj za bardzo chodzi poczekać jeszcze pare dni ? 


Korzystasz z usługi Konto Ważne Rok ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange Free Doładowanie

Zablokowane środki na korzystanie z internetu niestety nie powrócą na konto po doładowaniu. Możesz uruchomić usługę Konto Ważne Rok i wtedy środki na koncie głównym jak i pakiet internetowy za doładowanie będzie ważny na Rok. Wystarczy że wyślesz SMS słowo Start pod nr 8002.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Doładowanie

No niestety jak się spóźnisz, to pakiet nie wraca.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Doładowanie

Czyli co mam w tej sytuacji zrobić żeby było jak wcześniej ? tzn teraz mam 30zl na koncie doładowane jak na screenie a nie mam -30zl jak to było zawsze też jest na screenie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Doładowanie

usługa na rozmowy i smsy odswiezy Ci się za kilka dni

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange Free Doładowanie


Fatality napisał(-a):

Czyli co mam w tej sytuacji zrobić żeby było jak wcześniej ? tzn teraz mam 30zl na koncie doładowane jak na screenie a nie mam -30zl jak to było zawsze też jest na screenie


Korzystałeś z pakieu No limit za 30 zł. ? Jednorazowego, czy cyklicznego ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange Free Doładowanie

Usługa nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich to usługa na 31 dni. Masz ja w wersji cykliczne czyli sama się odnosi. Nie wysyłaj SMS na aktywacje a będzie wszystko ok 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Doładowanie

Co miesiąc ładowałem za 30zl i miałem te smsy,rozmowy no i internet w tym miesiącu dostałem 10gb internetu,wcześniej miałem skumulowane ponad 25gb internetu i chyba przepadło to


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange Free Doładowanie

25 lutego ok godziny 9 otrzymasz SMS o ponownej aktywacji uslugi 🙂