Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer tymczasowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Numer tymczasowy.

Skoro numer tymczasowy jest zarejestrowany na moje dane, to co się z nim stanie, jak już zostanie przeniesiony numer docelowy? Czy jest rok zawieszony zanim trafi do pul numerów wolnych?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Numer tymczasowy.

Numer tymczasowy po przeniesieniu numeru głównego przechodzi do puli nr wolnych. Tylko gdy numer przenoszony nie przejdzie do Orange to zostaje tymczasowy jako główny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer tymczasowy.

Trochę to skomplikowane. Teoretycznie może od razu być przekazany.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Numer tymczasowy.


@ketrasaArturnapisał(-a)

Skoro numer tymczasowy jest zarejestrowany na moje dane, to co się z nim stanie, jak już zostanie przeniesiony numer docelowy? Czy jest rok zawieszony zanim trafi do pul numerów wolnych?


numer sie uwalnia i moze go dostac nowy abonent. Twoje dane nie sa juz do niego przypisane.
ja przenosilem nr na poczatku maja i wiem ze juz ktos go dostał i z niego korzysta 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Numer tymczasowy.

Numer tymczasowy po przeniesieniu numeru głównego przechodzi do puli nr wolnych. Tylko gdy numer przenoszony nie przejdzie do Orange to zostaje tymczasowy jako główny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Numer tymczasowy.

Dziś na numer tymczasowy dostałem zestaw SMS-ów konkursowych. Przyszło chyba ze 20. Pewnie poprzedni właściciel aktywnie uczestniczył w konkursach za 3,96 od SMS-a. Pewnie deko kasy wywalił na te nic niedające konkursy.

Dobrze, że to numer tymczasowy, to jakoś przetrzymam do czasu przeniesienia numeru głównego. Komuś wpadnie miłą niespodzianka SMS-owa 🤔