Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No Limit za 15 zł


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

No Limit za 15 zł

O tym wszak wcześniej pisałem. Ja i znajomi skorzystają z tej promocji. Przy uzbieranych bonusach za doładowania, nigdy z GB z no limitów nie udało się skorzystać 😞

Anonim

Nie dotyczy

No Limit za 15 zł

Wykruszę zachomikowane GB i w Lutym to aktywuję @Katani1  😉

Spokojnie zjadam GB jak są na zbyciu, Laptop w trasę i na postoju HBO GO lub Netflix 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

No Limit za 15 zł

@Anonim i dostaniesz lejek techniczny jak ja i będziesz śmigał z prędkością 5 Mbit/s Emotikon: Mrugający

 

@Katani1 Uważam, że ta promocja jest tylko po to, aby ludzie rezygnowali z poprzedniego pakietu za 25 PLN i przeszli na nowy z MMS-ami. W poprzednim za dużo GB jest zachomikowane i Orange przestaje się opłacać Emotikon: Mrugający


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

No Limit za 15 zł


@Katani1napisał(-a)

O tym wszak wcześniej pisałem. Ja i znajomi skorzystają z tej promocji. Przy uzbieranych bonusach za doładowania, nigdy z GB z no limitów nie udało się skorzystać 😞


Dlatego bez extra sim w OFnK można sobie poradzić bezproblemowo.

Na jednej ma się no limit i doładowuje się tylko SMS-ami a drugą normalnie się doładowuje z ewentualnym włączeniem Masz minuty i przekazuje forsę cyklicznymi SMS-ami na nolimit na pierwszej karcie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

No Limit za 15 zł

Mógłby zostać po feriach ten pakiet za 15 zł za wszystko. Ale jak będzie później znów za 30 zł , to wybieram inne pakiety.