Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najlepsza oferta Orange na kartę?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Najlepsza oferta Orange na kartę?

Dzień dobry,

potrzebuję dowiedzieć się jednej rzeczy, aczkolwiek ciężko mi ją znaleźć ze względu na to, że forum jest dla mnie kompletnie nieczytelne. Mianowicie:

Jaka jest najkorzystniejsza oferta na kartę w granicach 20-30 zł? Chodzi mi o no-limit rozmowy i SMS do wszystkich sieci, a także kilka GB internetu, ale nie 2-3 bo to strasznie mało. W T-Mobile za 25 zł jest 10 GB, w Play za tyle samo 6 GB, a w Orange? Nie mogę się doszukać, znalazłam jedynie ofertę za 30 zł z 2 GB internetu albo w ogóle (chyba) bez internetu.

Jeżeli była o tym rozmowa to z góry przepraszam, ale jak mówiłam - forum jest nieintuicyjne. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Najlepsza oferta Orange na kartę?

Orange Free na kartę z pakietem Rozmowy i SMS-y bez limitu za 30 zł miesięcznie:

  • Rozmowy bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych
  • SMS-y bez limitu do sieci komórkowych
  • 10 GB bonusu (kumuluje się) za doładowanie 30 zł - można wydłużać poprzez konto ważne rok

Jeśli przenosisz numer od innego operatora, możesz kupić pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu za 26 zł, a za 28 zł masz Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Najlepsza oferta Orange na kartę?


Bagienko napisał(-a):

Dzień dobry,

potrzebuję dowiedzieć się jednej rzeczy, aczkolwiek ciężko mi ją znaleźć ze względu na to, że forum jest dla mnie kompletnie nieczytelne. Mianowicie:

Jaka jest najkorzystniejsza oferta na kartę w granicach 20-30 zł? Chodzi mi o no-limit rozmowy i SMS do wszystkich sieci, a także kilka GB internetu, ale nie 2-3 bo to strasznie mało. W T-Mobile za 25 zł jest 10 GB, w Play za tyle samo 6 GB, a w Orange? Nie mogę się doszukać, znalazłam jedynie ofertę za 30 zł z 2 GB internetu albo w ogóle (chyba) bez internetu.

Jeżeli była o tym rozmowa to z góry przepraszam, ale jak mówiłam - forum jest nieintuicyjne. 


 Włączasz taryfę Orange Free na Kartę. Tam za doładowanie np. 100 zł. masz 50 GB transferu i 110 zł. na konto. Włączasz no limit do wszystkich za 30 zł. na m-c.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Najlepsza oferta Orange na kartę?

I nie ma oferty łączącej internet oraz rozmowy/SMSy? Tylko internet w formie bonusów?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Najlepsza oferta Orange na kartę?


Bagienko napisał(-a):

I nie ma oferty łączącej internet oraz rozmowy/SMSy? Tylko internet w formie bonusów?


A po co ? Te 50 GB masz na 5 m-cy. Po trzech możesz włączyć za darmo Konto Ważne Rok i jeszcze wydłużyć ważność.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Najlepsza oferta Orange na kartę?

Napisałam, że interesuje mnie oferta za 20-30 miesięcznie, nie będę wydawać 100 zł na raz, skoro nawet tych 50 GB nie wykorzystam w pięć miesięcy.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Najlepsza oferta Orange na kartę?

...a może Orange Yes? Szczegóły tutaj


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Najlepsza oferta Orange na kartę?

Z tego co widzę, to albo rozmowy/SMSy do wszystkich za 30 zł albo 5 GB + SMSy do wszystkich za 25 zł. Nie ma czegoś co łączy te trzy rzeczy?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Najlepsza oferta Orange na kartę?


Bagienko napisał(-a):

Napisałam, że interesuje mnie oferta za 20-30 miesięcznie, nie będę wydawać 100 zł na raz, skoro nawet tych 50 GB nie wykorzystam w pięć miesięcy.


No to za doładowanie 30 zł. otrzymujesz 10 GB bonusu.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Najlepsza oferta Orange na kartę?

Orange Free na kartę z pakietem Rozmowy i SMS-y bez limitu za 30 zł miesięcznie:

  • Rozmowy bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych
  • SMS-y bez limitu do sieci komórkowych
  • 10 GB bonusu (kumuluje się) za doładowanie 30 zł - można wydłużać poprzez konto ważne rok

Jeśli przenosisz numer od innego operatora, możesz kupić pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu za 26 zł, a za 28 zł masz Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Najlepsza oferta Orange na kartę?

W takim razie dziękuję za informacje, szkoda, że nie jest to "razem". 😉