Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mikołajkowy prezent


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Mikołajkowy prezent

Z okazji mikołajek mam dla użytkowników ofert na kartę dobrą wiadomość.

W ramach specjalnej promocji tylko dziś 6 grudnia 2018 możecie otrzymać usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 0,5 GB na jeden dzień zupełnie za darmo.

Aby skorzystać z promocji należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod nr 811.

Usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 0,5 GB włączona w dzisiejszej promocji będzie ważna do końca kolejnego dnia, tj. do 7 grudnia br. do godz. 23:59.

W ramach usługi macie możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na numery komórkowe i stacjonarne, wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na numery komórkowe oraz otrzymujecie pakiet 0,5 G. 

Zapraszam do skorzystania z okazji!

7 ODPOW. 7

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Mikołajkowy prezent

dziękujemy dziękujemy dziękujemy.....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mikołajkowy prezent

Dzięki za info, właśnie skorzystałem 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mikołajkowy prezent

SMS wysłałem wczoraj, żadnego potwierdzenia, jak również nie dostałem zdaje się żadnego pakietu danych, ani możliwości wykonywania połączeń. Za pierwszym razem myślałem, że coś jest nie tak, więc wysłałem smsa ponownie, tym razem dostałem odpowiedź: "Z promocji Mikołajki w Orange na kartę można skorzystać tylko 1 raz". Jednak wciąż nie mogę wykonywać połączeń. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mikołajkowy prezent

A jaki masz komunikat przy próbie wykonania połączenia?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Mikołajkowy prezent


@Wy_Zysknapisał(-a)

dziękujemy dziękujemy dziękujemy.....


Nie przyłączam się 🙂

Jeden dzień darmowych rozmów w dobie nolimitów? To prezent dla niszowej grupy, która korzysta z pakietu minut. I wiedząc jak nielicznej grupie posłuży ten pakiet Orange podarował im  aż jeden dzień. Normalnie szał 😄

Anonim

Nie dotyczy

Mikołajkowy prezent

@akacja1, nie korzystam, ale choćby prezent uszczęśliwił grupę (niszową, jak napisałeś), to czy można się nie cieszyć? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Mikołajkowy prezent

Przecież właśnie napisałam, że ten prezent jest wątpliwą radością nawet dla nielicznej grupy klientów, do której jest adresowany 😄 Rozumiem, że prezenty, z których mogłaby skorzystać większa grupa nadwyrężą budżet operatora i tym bardziej się dziwię dlaczego Orange zdając sobie sprawę jak wąska będzie grupa odbiorców nie podarował im np darmowego tygodnia 🙂