Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Ja nie mam żadnej apki do wysyłania sms nie pobierałam,  mam tą wbudowaną


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Spróbuj jak pisałem wyżej - w innej apce do sms -poszukaj w sklepie. Ta wbudowana często blokuje smsy na krótkie numery.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Może masz blokadę w aplikacji wysyłania SMS premium - ten krótki numer mimo że nie jest premium może być tak traktowany przez aplikację.

 

Jeżeli to Samsung (tak strzelam po czcionce na screenie) to zrób tak:

Wejdź w Ustawienia>Aplikacje>w prawym górnym rogu klikasz trzy kropeczki i wybierasz>Dostęp specjalny>Korzystanie z usług SMS Premium>Usługa wiadomości zmień na zawsze zezwalaj.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

@tolek blokady premium założone w aplikacji nie wpływają na wysłanie tego SMS-a. Mam pozakładane wszystkie możliwe blokady na usługi wysokopłatne i SMS RWK wysyłany jest bez błędów. Ważność konta przedłużona na rok. 

 

Co do blokady w Samsungu, to nie sprawdzałem, ale popatrzę i na tą możliwość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Aplikacje do sms mogą mieć zaszyte blokady. Jeśli wybierzemy kiedyś nie i zapamiętamy wybór, to zostaje czasem jedynie inna apka lub reset.

 

 

Screenshot_20200102_215426_com.android.mms.jpg

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

@ketrasaArtur  przykład sprzed chwili u mnie w aplikacji Messenger od Google (chyba że to sprawdza soft Xiaomi):

 

Screenshot_2020-01-02-21-53-03-083_com.google.android.apps.messaging.jpg

Anulowanie powoduje komunikat o błędzie wysyłki.

Fajnie gdyby @EmiAga sprawdziła to rozwiązanie, bo widzę po oznaczeniu rozwiązania że udało się to zrobić przez kontakt z Orange więc pewnie problem się powtórzy przy próbie aktywacji drogą SMS.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free


@toleknapisał(-a)

Może masz blokadę w aplikacji wysyłania SMS premium - ten krótki numer mimo że nie jest premium może być tak traktowany przez aplikację.

 

Jeżeli to Samsung (tak strzelam po czcionce na screenie) to zrób tak:

Wejdź w Ustawienia>Aplikacje>w prawym górnym rogu klikasz trzy kropeczki i wybierasz>Dostęp specjalny>Korzystanie z usług SMS Premium>Usługa wiadomości zmień na zawsze zezwalaj.


Tak, w Samsungu mozna zalozyc bkokade po przez anulowanie wyslania SMS-a jak pojawia sie komunikat o mozliwych dodatkowych oplatach. Twoja podpowiedz o odblokowaniu jest ok, ale ja bym ustawil zamiast zawsze zezwalaj na pytaj. W przypadku zawsze zezwalaj nie dostaniesz komunikatu jak faktycznie bedziesz chcial wyslac SMS-a o podwyzszonej oplacie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Zgadza się, a subiektywnie wydaje mi się że optymalne jest zrobienie blokady premium na poziomie operatora. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Mam problem z przedłużeniem środków w koncie orange free

Tutaj zamieściłem szerszy opis wysyłania SMS-a pod nr 8002 z założeniem i zdjęciem blokady na poziomie smartfona:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Konto-wazne-rok/m-p/182728#M15857