Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Mój Orange

Witam w aplikacji nie mam pakietu tego za 300 zł. Nie pisać proszę o metodzie wysłania sms bo znam to. Nie ma też innych pakietów tam. Proszę o pomoc. Wiem że jakieś pracę trwają , ale słyszę to już rok czasu. Wcześniej miałem tą usługę widoczną. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mój Orange

Jest w aplikacji pakiet za 300 zł. Pamiętaj, że ten pakiet jest dostępny wyłącznie w wersji jednorazowej. Inna sprawa, że włączenie niektórych pakietów przez aplikację może nie być możliwe - wycofujemy stary serwis Mój Orange, na którym oparta jest aplikacja.

 

Krok 1. Wybierz sekcję Usługi z menu bocznego

Krok 2.
a. Jeśli masz już włączony pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w dowolnej wersji (np. na kilka dni czy miesiąc) w wersji jednorazowej, wybierz u góry Moje aktywne usługi.

Jeśli masz już włączony pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej, to włączenie kolejnego przez aplikację nie będzie możliwe do zakończenia ważności obecnego.



b. Jeśli nie masz aktywnego pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB, wybierz Pakiety all inclusive

3. Znajdź pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB z dopiskiem w opisie (wersja jednorazowa) - jak na zrzucie poniżej:

4. Wśród dostępnych wariantów wybierz 365 dni za 300 zł (z pakietem 1 TB)

Wśród dostępnych pakietów będzie też wersja odnawialna, w której nie znajdziesz pakietu za 300 zł oraz wycofane wersje pakietów (np. "Rozmowy i SMS-y bez limitu i pakiet internetu"), w których nie znajdziesz przycisku włączenia.

 

Tak jak pisali poprzednicy, zachęcamy do założenia konta w Nowym Mój Orange na stronie https://orange.pl/twojekonto/rejestracja 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

Aplikacja mobilna jest nie wiele już utrzymywana. Niebawem będzie nowa wersja. Trzeba cierpliwie zaczekać.

Alternatywą jest skorzystanie z przeglądarkowej wersji Mój Orange (trzeba już korzystać z nowej wersji - jak masz starą, musisz się zmigrować). Wtedy pakiet jest dostępny.

 

test2.PNG

 

PS. Poza tym nie wiem jak czekasz rok, jak roczny pakiet pojawił się 25.04.2019.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Mój Orange

Jak zmigrować ? Rok w sensie że pracę trwają cały czas.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Mój Orange

Po co mi regulamin pytam odnośnie aplikacji czy można coś z nią zrobić ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mój Orange

Jest w aplikacji pakiet za 300 zł. Pamiętaj, że ten pakiet jest dostępny wyłącznie w wersji jednorazowej. Inna sprawa, że włączenie niektórych pakietów przez aplikację może nie być możliwe - wycofujemy stary serwis Mój Orange, na którym oparta jest aplikacja.

 

Krok 1. Wybierz sekcję Usługi z menu bocznego

Krok 2.
a. Jeśli masz już włączony pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w dowolnej wersji (np. na kilka dni czy miesiąc) w wersji jednorazowej, wybierz u góry Moje aktywne usługi.

Jeśli masz już włączony pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej, to włączenie kolejnego przez aplikację nie będzie możliwe do zakończenia ważności obecnego.



b. Jeśli nie masz aktywnego pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB, wybierz Pakiety all inclusive

3. Znajdź pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB z dopiskiem w opisie (wersja jednorazowa) - jak na zrzucie poniżej:

4. Wśród dostępnych wariantów wybierz 365 dni za 300 zł (z pakietem 1 TB)

Wśród dostępnych pakietów będzie też wersja odnawialna, w której nie znajdziesz pakietu za 300 zł oraz wycofane wersje pakietów (np. "Rozmowy i SMS-y bez limitu i pakiet internetu"), w których nie znajdziesz przycisku włączenia.

 

Tak jak pisali poprzednicy, zachęcamy do założenia konta w Nowym Mój Orange na stronie https://orange.pl/twojekonto/rejestracja 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Mój Orange

Ooo własnie tak miałem , ja mam konto w nowym. A jeśli np nie mam, i jak założę nowe to w aplikacji sie nic nie zmieni tak ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

Na aktualizację aplikacji trzeba zaczekać jeszcze.
Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange

A już testujecie nowy mój orange na mobilnym MO?