Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  wygaszają prepaid zgaduję, do Orange Flex przyjdzie nam przejść 😉


No bez przesady!!! Jedyne OFnK!!! - poza tym nic nie widzę w ofercie na kartę w orange! 😞


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Pamiętaj o najnowszym dziecku prepaid czyli zawsze bez limitu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Ciekawe kiedy wyłącza OFNK albo Zawsze bez limitu? 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

Ciekawe kiedy wyłącza OFNK albo Zawsze bez limitu? 


Najpierw wymyślą kolejną taryfę, a potem te dwie będą tak stare że je wycofają 🙂 ale to będzie długo trwało. Takie Nowe Go ma chyba ponad 10 lat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

A co ten koniec oznacza konkretnie dla użytkownika? Orange przeniesie mnie do taryfy, którą sam wybierze?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@akacja1 JEŚLI to nastąpi to tak będzie wyglądało. Na razie czekamy na rozwój wypadków.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Jeśli? mam rozumieć że klamka jeszcze nie zapadła? To dlaczego regulaminy i cenniki tych taryf są odwoływane?

Podano datę od 04.11, czy użytkownicy nie powinni być powiadomieni o tak istotnej sprawie z miesięcznym wyprzedzeniem? Informacja na stronie chyba nie jest wystarczająca a żadnego smsa nie dostałam.

Zazwyczaj jeśli operator likwiduje jakąś taryfę to nowi klienci nie mają do niej dostępu ale u starych działa na dotychczasowych zasadach. Tu są odwoływane regulaminy więc.. no właśnie, co?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Komunikat na stronie https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminow-i-cennikow-oraz-regulaminow-promocji-i-uslug-do... jest w miarę jasny, że zamykanie rozpocznie się 4.11 a nie że wszyscy będą mieli zamkniętą od razu taryfę. Od tej daty do końca roku otrzymasz smsa z "przymusową propozycją" migracji.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Abonenci nie akceptujący tych zmian mogą wypowiedzieć umowę do 31 grudnia 2019 r.

Więc moje pytanie -

czy dane osobowe abonentów wypowiadających umowę zostaną również usunięte z bazy danych Orange? bo na ten temat nic nie jest napisane, a to raczej jest istotna sprawa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Dane osobowe nie będą od razu usunięte. Co najmniej przez 12 miesięcy muszą być przechowywane zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym i na potrzeby ew. reklamacji.