Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta sim LTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Karta sim LTE.

Skoro piszesz, że - ''W żadnym salonie Orange nie ma już testerów do sim. Wszystkie popsuły się lub straciła ich ważność." - a moja karta nie loguje się do LTE to chyba muszą wymienić ją za darmo. Karta jest uszkodzona, a taką wymieniają za darmo.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta sim LTE.

A masz włączoną usługę prepaid LTE lub postpaid LTE? Jeśli nie korzystałeś długo z LTE, być może nie masz usługi technicznej do skorzystania z tej technologii.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Karta sim LTE.

@login2 spróbuj najpier zadzwonic do BOK Orange 510100100. Tez mialem taki przypadek ze karta sim nie logowala sie do LTE. Po telefonie do BOK wszystko wrocilo do normy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Karta sim LTE.

@byczyn_86 możesz wykonać telefon na infolinię lub napisać na czacie, jak proponuje @byczyn_86. Czasami zdarza się, że coś poprzestawiają i karta SIM zacznie logować się do na pasmo LTE.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Karta sim LTE.

@login2 

Jak będziesz kontaktował się z konsultantem na czacie, to poproś o wysłanie SMS-a o nieobsługującej LTE karcie SIM ( w przeciwnym wypadku mogą chcieć naliczyć Ci kwotę za wymianę uszkodzonej karty).

https://www.orange.pl/view/kontakt

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Karta sim LTE.

@wscieklaewka jak stwierdzone jest uszkodzenie karty SIM, to wymiana jest bezpłatna. Nie powinna być naliczana opłata.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Karta sim LTE.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka jak stwierdzone jest uszkodzenie karty SIM, to wymiana jest bezpłatna. Nie powinna być naliczana opłata.


Ja o tym wiem ale trafiają się pracownicy Salonów którzy o tym fakcie zapominają lub zapominali  ( no chyba że już zostali pouczeni )

Miłego popołudnia...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Karta sim LTE.

@wscieklaewka zgadza się, dlatego polecam salony firmowe, nie partnerskie. W firmowym łatwiej załatwić wymianę i ewentualne sprawdzenie karty SIM.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Karta sim LTE.

Mam problem z połączeniem się z czatem:

 

"Coś poszło nie tak. Nie mogę połączyć Cię z doradcą bez zalogowania do Mój Orange.

Sprawdź swoje dane do logowania i skontaktuj się z nami ponownie

Upewnij się też czy masz zaakceptowane pliki cookies i korzystasz ze zwykłego okna przeglądarki (nie w trybie prywatnym)."

 

Próbuję od soboty i nic.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Karta sim LTE.

Okrężną drogą połączyłem się z czatem.

Wszystko jasne.

W orange online jest podana błędna informacja o statusie lte.

Karta nie działa w lte.