Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dla ciekawskich: aktualnie łączenie skarbonek już nie działa.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ekstra zasilanie też podobno już nie działa (od 15.10), ale poczekam jeszcze miesiąc, a nuż na moim nr zadziała.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Myślę że wątpię. U mnie pod koniec października nic nie dodało. Pamiętaj aby wyczyścić skarbonki, najlepiej z konsultantem na czacie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dla 6 gr konsultantowi nie będę zawracał głowy. Stan skarbonki 20,06 i liczę że 15.12.2020 będzie 21, 06. Wcześniej sobie poobliczałem  i wybrałem tyle, żeby dokładnie zyskać 1 zł i jak najmniej gr stracić.

 

PS. Różnie to bywa i może nie być urawniłowki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!


@spironapisał(-a)

... Pamiętaj aby wyczyścić skarbonki, najlepiej z konsultantem na czacie.


Gra jest warta świeczki? Konsultant przeleje wszystko, co do grosza? Nawet, jak się ma poniżej 5zł? 🙄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

No 100 procent co do grosza, na 99 procent poniżej 5 pln (ktoś w tym wątku chyba o tym wspominał)

2020-11-16_09.02.40.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

KONIEC SKARBONKI !!!!

Na 100% i poniżej 5 zł, ale nie każdy konsultant ma wystarczające uprawnienia i wiedzę. Przenoszą załatwienie sprawy nawet kilka razy do następnego konsultanta na czacie.

 

PS. Osoby przedsiębiorcze (dawniej znani pod nazwą ...) mogą nawet podwójnie skarbonkę przelać.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

Moim skromnym zdaniem " Skarbonka " powinna powrócić, a wtedy każdy z użytkowników mógłby decydować czy za każde doładowanie woli te GB które są dodawane do doładowań, czy też wybiera doładowanie skarbonki ( ja tak sobie pomyślałam ) 🤔


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam wszystkich zainteresowanym między innymi likwidacją skarbonki i nie tylko skarbonki , bo systematycznie wszystko co dobre jest likwidowane . Jak ktoś jest od dawna w orange , to sam sobie odpowie na pytanie ,  ile dobrych ofert dla nas wszystkich klientów , zostało bezpowrotnie zlikwidowanych , mimo licznych sprzeciwnych wpisów tutaj na forum . Ja i nie tylko ja na ten temat i wiele innych tematów pisałem w maju i w czerwcu i co z tego ?  jak osoby decyzyjne do dzisiaj milczą .

Moim zdaniem jak już coś zlikwidowano (skarbonkę i wiele innych ofert)  to bezpowrotnie , ponieważ nie po to się coś likwiduje , żeby potem ponownie to samo przywracać do pierwotnej urzywalności . 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

Jedną usługę zlikwidowali, a później ją przywrócili, choć w okrojonej formie, ale zawsze...

Chodzi o przelew SMS 😉