Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?

Od pewnego czasu na mój telefon przychodzą smsy MUZYCZNY HIT z numeru 60555 i za każdym razem ten sms pobiera mi z konta okolo 6 złotych
W jaki sposób mogę zablokować te smsy?
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?

kilka sposobów:
1) mój orange - możesz wyłączyć lub założyć blokadę na smsy specjalne przychodzące
2) infolinia 510100100
3) ze strony Orange:
Jesli nie chcesz otrzymywać już wiadomości z danego serwisu MT, wyślij w dowolnym momencie komendę STOP [nazwa usługi] (pomiędzy musi być spacja) na numer, z którego do tej pory otrzymywałeś zamówione treści. Zwrotnie otrzymasz wiadomość o treści:

"Subskrypcja [nazwa usługi] została usunięta" lub inny równoznaczny komunikat.

Jeśli nie pamiętasz, jakie masz zamówione usługi MT, wyślij SMS o treści LISTA pod numer 6000 (koszt jak za zwykły SMS). W odpowiedzi dostaniesz listę serwisów MT, jakie masz zasubskrybowane.
Anonim

Nie dotyczy

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?

Pilnie wejdź na tą stronę: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000830453,title,Uslugi-Specjalne,article.html i zablokuj sobie ten numer. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?

Smsów mt tam się chyba nie wyłączy wprost.
Anonim

Nie dotyczy

Jak zablokować płatne smsy z numeru 60555?

Owszem nie wyłączy ale wypisze się z subskrypcji na którą się wpisał i z której dostaje te płatne smsy - bo teraz nie wiadomo czy sama blokada wystarczy, trzeba też logicznie analizując problem kolegi wyłączyć subskrypcję tej usługi. Taka jest moja opinia.