Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak odzyskać zabrane pieniądze?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Zwrot przysługuje przy pozytywnej decyzji reklamacyjnej. Tu zwrot nie jest należny. Wyżej już przedstawiono argumenty że środki nie są bezterminowe i na stan prawny w 2018 roku nie było jeszcze europejskiego kodeksu łączności.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

A wiesz kiedy Orange zacznie przyjmować wnioski o zwrot pieniędzy z Konta Głównego? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Po decyzji UOKiK lub jak wejdzie europejski kodeks łączności w zależności co będzie szybciej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Pierwszą reklamację złożyłem w ciągu 1mca. Nie została uznana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

A jakie argumenty przytoczyłeś? gdzie wystąpił błąd Orange? Środki w 2018 roku nie były bezterminowe.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Trzeba było interweniować wtedy. Obecnie Orange już usunął z systemów dane za 2018 rok. Zostaje tylko droga sądowa.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Reklamację złożyłem w ciągu 1mca. Nie została uznana.

 

Prawda szkoda kasy. Działanie Orangu uważam za nieuczciwe i o to tylko mi chodzi.

 

Skojarzenie nie trafione. Na koncie miałem po wpłacie łącznie 200zł a Orange za friko zagarnął170zł i dalej świadczył usługę ale tylko za 30zł. Reklamację złożyłem w ciągu 1go mca ale nie została uznana.

 

___________

* Scalono 3 wpisy - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Trzeba znaleźć argumenty na błąd Orange.

Zgodnie z regulaminem w zależności od taryfy każde doładowanie jest ważne X dni. Są i były dostępne różne promocje wydłużające ważność konta. Niestety IT nie jest nie omylne. Jeśli zdarzył się błąd, ważność była wyliczona inaczej niż w regulaminie, to wtedy następował zwrot.

W tym momencie jednak na proces reklamacyjny jest za późno.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Jak , to możliwe ,że podobno poważna firma, spółka giełdowa nie świadcząc żadnej usługi zagarnia w moim przypadku 170zł???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak odzyskać zabrane pieniądze?

Kiedyś była np. taryfa Orange One. Tam kwota doładowania to liczba dni ważności np. 200 zł to 200 dni. Jeśli przez 200 dni nie wykorzystałeś środków i nie włączyłeś innej promocji, to środki przepadały. Dodatkowo przez 7 dni można było je odzyskać w ramach gwarancji zwrotu po kolejnym doładowaniu. W 208 dniu było już wszystko bezpowrotnie utracone.