Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Czy wiadomo coś już czy usługa "ekstra e-sim" w ofercie na kartę będzie dostępna w "niedalekiej" przyszłości?

24 ODPOW. 24

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@g0zdzik obecnie brak informacji na temat Ekstra eSIM w ofercie na kartę.

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę


@g0zdziknapisał(-a)

Czy wiadomo coś już czy usługa "ekstra e-sim" w ofercie na kartę będzie dostępna w "niedalekiej" przyszłości?


Napewno bedzie dostepna w przyszlosci, ale jak bardzo niedalekiej tego jeszcze nie wiadomo😁


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę


@byczyn_86napisał(-a)

@g0zdziknapisał(-a)

Czy wiadomo coś już czy usługa "ekstra e-sim" w ofercie na kartę będzie dostępna w "niedalekiej" przyszłości?


Napewno bedzie dostepna w przyszlosci, ale jak bardzo niedalekiej tego jeszcze nie wiadomo😁


W to akurat bym wątpił, aby miało to być niedługo - tego typu usługi w Polsce nie są dostępne dla ofert prepaid i wątpię, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Choc faktycznie popularyzacja quasi zegarków może to zmienić. O ile inaczej nie było napisane w którymś z AMA, albo wspomniane przez np. rzecznika, to wątpie, aby opłacało się to szybko wprowadzać.

Post z punktu widzenia użytkownika ofert na kartę u różnych operatorów. Swego czasu miałem kartę SIM u prawie każdego operatora.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Pytam ponieważ zakupiłem Apple Watch'a wersję z LTE. No i tak sobie wykombinowałem, że może uda mi się z moim iPhone 8 zrobić "dual sima". Tzn w tel. firmowa karta sim, a w zegarku prywatna na kartę.

Niestety wygląda na to, że proces konfiguracji sieci w zegarku można tylko wystartować jeśli posiada się "ekstra e-sim".

Może ktoś miał podobne doświadczenia?

Lub jest jakiś inny sposób poza przejściem na abonament lub Flex...

Swoją drogą dziwne jest to, że przejście z sim na e-sim jest dostępne na kartę a usługa "ekstra e-sim" już nie...

Z góry dzięki za info.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@g0zdzik jak masz ofertę abonamentową na firmę, to możesz skorzystać z oferty Extra eSIM.

 

Od 13 maja 2019 r. usługa jest dostępna także dla Klientów biznesowych - w wybranych planach taryfowych.

 

Jaką masz ofertę firmową?

 

Usługa jest dostępna dla Klientów biznesowych w planach taryfowych: 

  • Dla Firm,
  • Firma,
  • Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski, Orange Biz Podstawowy, Orange Biz VIP,
  • Internet LTE dla Firm Biurowy,
  • Internet dla Firm,
  • Internet Mobilny dla Firm,
  • Internet LTE dla dużych Firm,
  • Internet LTE dla Firm Podstawowy,
  • Internet LTE dla Firm Zaawansowany,
  • Internet LTE dla Firm Standardowy,
  • Internet LTE dla Firm na Start,

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

To jest karta korporacyjna. Pewnie na to nie ma procedury w firmie... A po co Ci to? A jak? A gdzie? Nie chce w to brnąć...

Zależy mi na karcie prywatnej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Jeśli nie potrzebujesz mieć dwa razy tego samego numeru, to możesz dodać zwykły esim na sam zegarek - bez funkcji dublowania. To działa na prepaidzie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Czyli mam to zrobić tak:

1. Wyjmuje firmowy sim, wsadzam prywatny

2. loguje się do orange, proszę o zmianę z sim na esim

3. odpalam apkę iwatch i konfiguracja powinna pójść?

Tak mam to rozumieć?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Nie wiem dokładnie, ale na grupach "applowych" w social mediach kiedyś był na to szał. Aktywacja na pewno odbywa się kodem QR a nie natywnie. Do tego potrzebna Extra e-sim.