Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Bardzo przydatna usługa doładowywania konta numeru Orange na kartę.

Dobre rozwiązanie dla osób, które przebywają za granicą, lub z innych losowych przyczyn nie mają możliwości zasilenia konta kodem ze zdrapki. Opis poniżej:

https://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3030281

Sam często korzystam z takiego rozwiązania. Emotikon: Szczęśliwy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Przez kilka lat w ten sposób zasilałem mamie tel. w Orange korzystając z własnego telefonu w Plusie 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Dzięki za przypomnienie o tej usłudze. Tak sobie myślę, żeby na Nasz Orange przydałby się kącik "odświeżania" zapomnianych usług dodatkowych. By też nie robić wiele info na raz- wpis raz na dwa tygodnie. Jest bardzo wiele ciekawostek o których nie wszyscy wiedzą 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Zgadzam się z Tobą @Piotrekk85

Przelewy SMS też w jakiejś formie wróciły, ale z nich nie korzystam z powodu braku bonusów i dodatkowych opłat za przesłanie SMS-ów.

W usłudze DZIĘKI TOBIE nie wiedziałem, że można wysyłać SMS-a z doładowaniem również z innych telefonów nie będących w sieci ORANGE. Nigdy tego nie testowałem, ale dobrze by było sprawdzić Emotikon: Szczęśliwy

We FLEX-ie ta usługa nie chce działać, nie wiem czemu. Pisałem na czasie FLEX, ale rozkłada ręce i nic mądrego nie napisali.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Przez kilka lat w ten sposób zasilałem mamie tel. w Orange korzystając z własnego telefonu w Plusie 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Dobrze wiedzieć, że od innych operatorów też działa. Ja w niedługim czasie będę miał możliwość zasilić SMS-em z T-mobile i PLAY.

 

Anonim

Nie dotyczy

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

@ketrasaArtur , ale z tego co mi w głowie świta, to doładowania z Orange są tylko do sieci operatora, tak? A nie poza sieć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

W usłudze DZIĘKI TOBIE można wykonywać doładowania z Orange do Orange na kartę, lub od od innego operatora do Orange na kartę po przez wysłanie SMS-a pod nr 501 700 700 o treści: XXXXXXXXXXXXXX<spacja>YYYYYYYYY<spacja>YYYYYYYYY

XXXXXXXXXXXXXX - 14 cyfrowy kod doładowujący ORANGE

YYYYYYYYY  - 9 cyfrowy nr telefonu na kartę w ORANGE

Więc taki SMS możesz wysłać i z Orange, jak i z PLAY, T-Mobile, Plus, itp

Nie wiem czemu, ale z FLEX-a nie działa. Zgłosiłem na czacie FLEX i czekam na odpowiedź.

Anonim

Nie dotyczy

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

@ketrasaArtur , ja Twój opis zrozumiałem tak: do i od Orange tak, ale tylko w ramach tej sieci, ale z Orange do innego operatora już nie. Natomiast z innych sieci do Orange zawsze.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

Dokładnie Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Dzięki Tobie - doładowanie konta.

A też można doładować w tej usłudze ten sam numer z którego wysyłamy SMSa .

Według mnie to lepsze niż wklepywanie *125 kod i #