Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019

Oficjalne info:

  • Informujemy, że 17.10.2019 r. zmianie ulega regulamin promocji „Więcej czasu na internet”, który obowiązywał od 4 lutego 2019 r. do odwołania.
  • Zmiana regulaminu polega na zmianie cen usługi promocyjnej (określonych w pkt. 2 regulaminu) za przedłużenie ważności bonusowych gigabajtów w taryfie Orange Free na kartę na: 5 zł (z VAT) – w przypadku usługi przedłużającej bonus o 7 dni, 15 zł (z VAT) w przypadku usługi przedłużającej bonus o 31 dni oraz 99 zł (z VAT) w przypadku usługi przedłużającej bonus o 365 dni.
  • Abonenci nie akceptujący wyżej opisanych zmian mają prawo do wypowiedzenia umowy do 31 października 2019 r.
  • Zmiana nie narusza praw nabytych Abonentów. Do dnia 17.10.2019 Abonenci mogą aktywować usługę „Więcej czasu na internet” na zasadach opisanych w regulaminie promocji. 

 

Źródło: https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-regulaminu-promocji-wiecej-czasu-na-internet

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6985
  • 182

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019

Tak żem czuł, że taniej to już było...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


@Piotrekk85napisał(-a)

Oficjalne info:

  • Informujemy, że 17.10.2019 r. zmianie ulega regulamin promocji „Więcej czasu na internet”, który obowiązywał od 4 lutego 2019 r. do odwołania.
  • Zmiana regulaminu polega na zmianie cen usługi promocyjnej (określonych w pkt. 2 regulaminu) za przedłużenie ważności bonusowych gigabajtów w taryfie Orange Free na kartę na: 5 zł (z VAT) – w przypadku usługi przedłużającej bonus o 7 dni, 15 zł (z VAT) w przypadku usługi przedłużającej bonus o 31 dni oraz 99 zł (z VAT) w przypadku usługi przedłużającej bonus o 365 dni.
  • Abonenci nie akceptujący wyżej opisanych zmian mają prawo do wypowiedzenia umowy do 31 października 2019 r.
  • Zmiana nie narusza praw nabytych Abonentów. Do dnia 17.10.2019 Abonenci mogą aktywować usługę „Więcej czasu na internet” na zasadach opisanych w regulaminie promocji. 

 

Źródło: https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-regulaminu-promocji-wiecej-czasu-na-internet


 

Ostatni punkt, do 17.10.2019, za bardzo nie jarze o co biega, w końcu dotyczy to

wszystkich czy tylko nowych prepaidów, no i ta data.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6985
  • 182

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019

Dotyczy wszystkich. Aktywując przed 17.10 po prostu zapłacisz mniej. A co nie teges z datą? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


@Katani1napisał(-a)

Dotyczy wszystkich. Aktywując przed 17.10 po prostu zapłacisz mniej. A co nie teges z datą? 


Tym co będą przedłużali o rok i dłużej radzę się zastanowić jak maja włączone RWK.

Przedłużenie działa lepiej niż RWK i może warto je wyłączyć przed przedłużeniem o rok.

Można było przedłużyć o rok kilka razy tzn. poczekać jak nastąpi przedłużenie i przedłużyć o następny rok.

Bezwzględność działania na RWK w przypadku włączenia za darmo w Orange tez można wykorzystać na swoją korzyść - trzeba tylko trochę pomyśleć aby mieć za darmo w orange tylko z krótka przerwą bez konieczności doładowań.

Uboczny efekt braku konieczności zmiany taryfy.

Dawniej włączenie w OFnK Za darmo w orange zmieniało taryfę a teraz już nie zmienia.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019

Czas się zacząć bać? Mając rodzinę w orange, nie wiem, czy czytać w kolejnych dniach newsy o orange... Podobno zbierają na 5G i zliczają koszty, ale ja też coś potrafię policzyć i może trzeba będzie się pożegnać... Emotikon: Smutny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


@Katani1napisał(-a)

Dotyczy wszystkich. Aktywując przed 17.10 po prostu zapłacisz mniej. A co nie teges z datą? 


Przymulony coś jestem, teraz wiem, czy w moim wypadku warto skorzystać

z tej "okazji" do 17.10. niby nie ma co przedłużać, mało tego netu jest.

 

konto.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019

Bonus za doładowania pierwszy schodzi i nie ma wydawac forsy na przedłużenie nawet jak zostanie sporo GB.

Lepiej zachować forsę na wykupienie jednorazowych, aby nie stracić 1 TB. tylko dodatkowym pakietem utrzymasz jednorazowy 1TB.

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


@andrzej1441napisał(-a)

Lepiej zachować forsę na wykupienie jednorazowych, aby nie stracić 1 TB. tylko dodatkowym pakietem utrzymasz jednorazowy 1TB.

 

Raz czytam że główne konto net nie przedłuża się, Ty piszesz że mogę utrzymać, mam,

mam "stary prepaid", z przed 17.09, sam już nie wiem, przechodzi w końcu ten net 

czy nie. Można zidiocieć Emotikon: LOL

 

 

 


 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Droższe przedłużenie bonusu na internet w OFnK od 17.10.2019


@acabarnapisał(-a)

@andrzej1441napisał(-a)

Lepiej zachować forsę na wykupienie jednorazowych, aby nie stracić 1 TB. tylko dodatkowym pakietem utrzymasz jednorazowy 1TB.

 

Raz czytam że główne konto net nie przedłuża się, Ty piszesz że mogę utrzymać, mam,

mam "stary prepaid", z przed 17.09, sam już nie wiem, przechodzi w końcu ten net 

czy nie. Można zidiocieć Emotikon: LOL

 

 

 


 


Należy czytać, że zrozumieniem regulaminy.

Akurat na razie w Twoim przypadku wiążący jest regulamin stary ze zmianami we wrześniu:

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a.pdf

.

w szczególności pkt:

6.Abonent może włączać kolejne warianty usługi w dowolnym momencie. Okresy ważności i pakiety danych będą się sumować.

 

PS. W cyklicznych się sumują - sprawdzone, ale inkrementacja działa tylko przy automacie - sprawdzone..