Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Doładowanie

Kupiłem doładowanie przez aplikacje iPKO . Dodaladowalwem za 35 zł i co ? I nic nie ma pieniędzy na moim koncie a nr stał się jak by nie aktywny 

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie

W iPKO nie ma doładowania w Orange kwotą 35 zł. Na pewno wybrałeś operatora Orange? Sprawdź w historii rachunku.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Doładowanie

No ale jak doładujesz najpierw za 30 a potem za 5 to chyba nie muszę ci tłumaczyć 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie

To nie jest oczywiste bo mogłeś pomylić sieć i numer. Jeśli wszystko jest ok, to spróbuj ponownie uruchomić telefon.

Jeśli w telefonie nie ma zasięgu, to może numerowi skończyła się ważność? Wtedy na BOK http://orange.pl/kontakt można go odblokować.
Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie

@Miki3 , rozumiem, że na swoim koncie masz aktywny numer do doładowań? Nie wiem natomiast, czy nie trzeba się zarejestrować na stronie doładowań. A bank nie potwierdził transakcji? (sekcja ustawień na powiadomienia i limity).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Doładowanie

Wszystko się zgadza już myślałem ze faktycznie pomyliłem nr. Ale nie wszystko jest ok. Nawet przełożyłem kartę do innego telefonu i dalej brak sieci. Nawet nie mam jak do nich zadzwonić. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Doładowanie

Wczorajsze doładowania historia z aplikacji Orange. I brak sim w lewym rogu 


41C54575-FE47-4B0D-BBE8-122B6B894010.jpeg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie

Spróbuj wyjąć sim i włożyć ponownie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie

A nie dostałeś jakiś smsów od Orange?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Doładowanie

No właśnie nic nie daje przekładałem sim do innego iphona i nawet starej noki i nic. SMS tez nie było. A jak dzwonię pod swój nr to slysze : nr nieosiągalny. To tak się raptem z dnia na dzień zrobiło ale skoro aplikacja Orange pokazuje ze doładowanie było przyjęto to oznacza ze karta sim nie mogła stracić ważności