Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Hej.Mam pytanie dotyczące doładowań a szczególnie o kwocie 50 zł . Otóż na stronie Doładowania Orange przy kwocie 50 zł czas na wykonywanie połączeń zostaje przedłużony o 40 dni lecz wszystkie inne strony w tym sam Orange podaje, że czas ten przedłuża się o 93 dni. Która kwota jest ta realna ponieważ informacje są sprzeczne ....czy dotyczy to tylko tej strony czy każdej formy doładowania. Uprzedzam, iż wiem o usłudze konto ważne rok ale pytam w związku z usługą Jeden numer bez limitu. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie za 50 zł w Orange free.


@Chytrypchnapisał(-a)

Hej.Mam pytanie dotyczące doładowań a szczególnie o kwocie 50 zł . Otóż na stronie Doładowania Orange przy kwocie 50 zł czas na wykonywanie połączeń zostaje przedłużony o 40 dni lecz wszystkie inne strony w tym sam Orange podaje, że czas ten przedłuża się o 93 dni. Która kwota jest ta realna ponieważ informacje są sprzeczne ....czy dotyczy to tylko tej strony czy każdej formy doładowania. Uprzedzam, iż wiem o usłudze konto ważne rok ale pytam w związku z usługą Jeden numer bez limitu. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam 🙂


 

Druga - czyli 93 dni 

A masz aktywowaną skarbonkę ( tak pytam przy okazji  bom materialistką trochę jest ) Emotikon: Mrugający

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27446/25013032-9467-4b16-b498-8b3f4efe23ca.pdf

 

Jeszcze jedno pytanie - mianowicie jaką masz taryfę? sprawdź *124*#  ( to ważne )

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie za 50 zł w Orange free.


@Chytrypchnapisał(-a)

Hej.Mam pytanie dotyczące doładowań a szczególnie o kwocie 50 zł . Otóż na stronie Doładowania Orange przy kwocie 50 zł czas na wykonywanie połączeń zostaje przedłużony o 40 dni lecz wszystkie inne strony w tym sam Orange podaje, że czas ten przedłuża się o 93 dni. Która kwota jest ta realna ponieważ informacje są sprzeczne ....czy dotyczy to tylko tej strony czy każdej formy doładowania. Uprzedzam, iż wiem o usłudze konto ważne rok ale pytam w związku z usługą Jeden numer bez limitu. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam 🙂


 

Druga - czyli 93 dni 

A masz aktywowaną skarbonkę ( tak pytam przy okazji  bom materialistką trochę jest ) Emotikon: Mrugający

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27446/25013032-9467-4b16-b498-8b3f4efe23ca.pdf

 

Jeszcze jedno pytanie - mianowicie jaką masz taryfę? sprawdź *124*#  ( to ważne )


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Hej 🙂 Dzięki za szybką odpowiedź. Tak posiadam już włączoną większość usług by wyciągnąć jak najwięcej korzyści z oferty 😉 

Taryfa Orange Free. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Prawidłowo @Chytrypch , i  tak trzymaj 🙂

Również pozdrawiam - miłego dnia 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale chciałbym widzieć jednak gdzie jest o tym, że tylko 40dni przedłuży doładowanie za 50zł? @Chytrypch 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Proszę.screen.PNG

 

Bug jest tak dawno, jak ta tabelka się pojawiła. Dla Orange to niszowe, ale co zrobić.

 

Bug można wytworzyć używając telefon o małej rozdzielczości i/lub małej przekątnej ekranu. Ew. w przeglądarce wybierając powiększenie w przeglądarce np. 150% przy rozdzielczości 1366x768.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Heh, znalazłem nawet stronę gdzie jest 50dni...

Nie mogę zrozumieć tego burdelu na stronie Orange...? Czy nie można by było ograniczyć się do jednej tabelki na stronach orange.pl o doładowaniu i przekierowywać właśnie na nią ludzi szukających tej informacji, a resztę usunąć?!?!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Czyli sumując 40 i 50 daje razem 90 dni co prawie by się zgadzało 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowanie za 50 zł w Orange free.

Tabelka działa poprawnie na kompie o dużej szerokości ekranu.