Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Witam, 

Doładowałem dzisiaj konto za 50 zł z myślą o tym aby otrzymać internet za darmo na 3 miesiące ( tak jak widnieje to w ofercie ) co się okazało w sms zwrotnym, że pakiet został uruchomiony na 50 dni ! jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd ! Czy ma ktoś pomysł jak ta sprawę rozwiązać ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

@kur3k, w Orange ONE bonus ważny jest przez 50 dni. W Orange Free na kartę bonus ważny jest przez 3 miesiące. Po wykorzystaniu obecnego bonusu proponuję Ci przejście do OFnK, możesz użyć kodu *101*40#. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

57 ODPOW. 57

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

A nie korzystasz czasem z taryfy Orange Smart na Kartę ? Tam jest bonus 8 GB na 50 dni za doładowanie 50 zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Kartę zakupiłem jako pre paid kilka lat temu, nie pamiętam dokładnie w jakiej jestem taryfie. Dla przykładu mogę podać że przez ostatni czas doładowywałem konto za 30 zł i otrzymywałem internet na 30 dni, co zgadza się z ofertą na stronie www. Jednak co do doładowania za 50 zł to mija się to zupełnie z celem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

Sprawdź kodem *124*#.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

taryfa Orange ONE.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

kur3k to sprawdź kodem *124*# jaką masz taryfę i wtedy będzie wszystko jasne! jeżeli wyświetli Ci się, że masz Free na kartę to bonus musi być na 3 miesiące, a jak SMART to zupełnie nie atrakcyjne są bonusy, ale nic nie zrobisz wtedy, bo to Użytkownik ma obowiązek wiedzy o swojej taryfie. Pozdrawiam 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

kur3k to już wszystko jasne skąd taka krótka ważność, jak go wykorzystasz to zmigruj do taryfy Free na kartę, bo są atrakcyjniejsze bonusu na internet z dłuższą ważnością i lejkiem po wykorzystaniu GB, taryfę zmienisz kodem *660*# i potem wciskasz 2 ( zmień taryfę) i dalej wg. wskazówek na ekranie.

Pozdrawiamy Cię!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

No to wszystko się zgadza, za doładowanie 50 zł. masz 25 GB na 50 dni. Po wykorzystaniu GB lub upływie ważności darmowych GB zmień taryfę na Orange Free na Kartę. Wtedy będziesz miał 25 GB na 3 m-ce po doładowaniu za 50 zł.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

@kur3k, w Orange ONE bonus ważny jest przez 50 dni. W Orange Free na kartę bonus ważny jest przez 3 miesiące. Po wykorzystaniu obecnego bonusu proponuję Ci przejście do OFnK, możesz użyć kodu *101*40#. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Darmowy internet po każdym doładowaniu 50 zł ??

w takich przypadkach mówi się trudno 🙂 zakładając że po upływie bonusu internetowego postanowię przejść na taryfę Orange Free na kartę, to co stanie się z moimi środkami na koncie ? i czy moja skarbonka będzie nadal aktywna ?