Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

@Katani1, reklamacja pewnie będzie pozytywnie rozpatrzona, tylko to czekanie Emotikon: Smutny 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Właśnie, dawniej ewidentne błędy konsultant od razu prostował, a teraz trzeba czekać na rozpatrzenie reklamacji 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Po kolejnym telefonie łaskawcy z BOK naprawili błąd. Mogę teraz potwierdzić, że ważność bonusu wydłuża się zgodnie z KWR:

Przechwytywanie.PNG


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Dzięki za info. Informacja ważna dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Poza tym jak już na telepolis piszą na dłuższy bonus niż RWK (ale nie wiem czy działa).
1) włączamy RWK
2) doładowanie wykonujemy w ramach promocji kumulacja ważności środków http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997133/4090129846.pdf
(trzeba mieć 14 cyfr kod z terminala i wysłać go smsem).

Testy na własne ryzyko 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Ciekawe @Piotrekk85, trochę mi szkoda 200 zł, ale może gra jest warta świeczki??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

To każdy sobie musi odpowiedzieć. Mi to 1GB wystarczy na miesiąc, chyba że na podróż to więcej.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

Nie znam kontekstu całej sprawy. Generalnie, jeśli nie było Twojego błedu, a jedynie bład systemowy, to powinno zostać to naprawione od ręki. Pamiętaj tylko, że bonus wpływa w ciągu 24 godzin od doładowania.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Czy przedłuży się cały pakiet w ramach KWR po skorzystaniu z bonusu za doładowanie 200 zł w OFnK?

@Bartimaeus

Wiem, że sporo rzeki upłynęło od czasu, gdy zadałeś swoje pytanie... Ale może warto by było uhonorować którąś odpowiedź w niedawno wyodrębnionym temacie przez... 😉

Pokaż szczegóły
zastosowanie takiej pięknej zasady społecznościowej? Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg