Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Witam. Mam bardzo ważne pytanie, a odpowiedź na nie moze spowodać, że przeniosę się do Orange. Więc tak - czy ten pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest dla wszystkich (w sensie nowych klientów Orange)? To znaczy, czy jak jutro kupię starter "Orange free na kartę" za 5 złotych i doładuje konto za 360 złotych, to będę mógł aktywować wspomniany pakiet? Bo gdzieś czytałem, że ten pakiet jest zarezerwowany tylko dla osób, które zarejestrowały swoje numery w Orange w 2019 roku i wcześniej. Więc jak to wygląda?

 

Obecnie jestem w Play, i jest OK. Ale ten pakiet 1000GB internetu na rok za 360 złotych w Orange jest bardzo interesujący i opłacalny. I tylko dla tego pakietu przeniósłbym się do Orange. Ale to jest zależne właśnie od tego, czy ów pakiet może aktywować  nowa osoba, która zarejestrowała numer w Orange w kwietniu 2021 roku, czy tylko osoby, które są w Orange od 2019 roku i wcześniej?

 

Mi głównie chodzi o Internet. SMS-y i rozmowy to tylko dodatek. 

 

Pozdrawiam. 

 

 


20210420_232359.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Oferta jest normalnie dostępna na stronie Orange, więc jest nadal aktualna 🤗.

 

bezaikropka_0-1618956860760.png

 

W regulaminie nie ma nic o tym, żeby były jakieś ograniczenia co do stażu, więc wychodzi na to, że jest dla wszystkich, którzy mają jedną z tych taryf: Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP.

Regulaminy:

Ale dla pewności niech ktoś jeszcze na to kuknie, czy ja dobrze to interpretuję 🤗.

 

 

Dodane przez moderatora:

🔔 Przy aktywacji usługi w apce Mój Orange 👉📱 otrzymasz 2x więcej internetu. 

Regulamin promocji dostępnej od 1 lipca 2021 roku do odwołania.

________________
* Wpis poddany edycji oraz uaktualniony ze względu na poczytność rozwiązania (24.11.2021) – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

57 ODPOW. 57
Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Dokładnie o ten pakiet mi chodzi: 


20210420_232359.png

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Oferta jest normalnie dostępna na stronie Orange, więc jest nadal aktualna 🤗.

 

bezaikropka_0-1618956860760.png

 

W regulaminie nie ma nic o tym, żeby były jakieś ograniczenia co do stażu, więc wychodzi na to, że jest dla wszystkich, którzy mają jedną z tych taryf: Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP.

Regulaminy:

Ale dla pewności niech ktoś jeszcze na to kuknie, czy ja dobrze to interpretuję 🤗.

 

 

Dodane przez moderatora:

🔔 Przy aktywacji usługi w apce Mój Orange 👉📱 otrzymasz 2x więcej internetu. 

Regulamin promocji dostępnej od 1 lipca 2021 roku do odwołania.

________________
* Wpis poddany edycji oraz uaktualniony ze względu na poczytność rozwiązania (24.11.2021) – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Hmm.. Wolę się upewnić, bo tutaj natrafiłem na taki wpis z Biura Prasowego Orange. Zaznaczyłem strzalką. Tylko może od tego czasu coś się zmieniło, bo wpis został zamieszczony w 2019 roku. 

 


Polish_20210421_004300752.png

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

O to już wiem o co chodzi. To co teraz wkleiłeś jest o innej usłudze, bez MMS-ów: "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" i to ona jest ograniczona.  Informacje, które podałam wcześniej, dotyczą usługi "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB". Tamta oferta została ograniczona, bo zastąpiła ją nowa z MMS-ami 🤗. Więc tak, oferta z 1 TB jest dostępna 😊🤗.

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Czyli jutro/pojutrze kupuje starter Orange, rejestruje numer, doładowuje konto odpowiednią sumą pieniędzy i bez problemów mogę aktywować pakiet - "rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu
do wszystkich + pakiet 1000 GB Internetu wazne na rok" za 360 złotych?

 

Chyba na to wychodzi..  🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

+ 1024 GB, żeby być dokładnym 😃. Choć jeszcze pewnie są jakieś bonusy za samo doładowanie we Free na kartę więc pewnie będzie więcej. Trzeba by poczytać.

A i jeszcze jedno, kiedyś czytałam tu, że ostrzegali przed konkretnym starterem z jakąś promką pod kątem późniejszych stawek, ale to musisz popatrzeć, bo nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Ważne, żebyś zwrócił uwagę na sam starter, który wybierzesz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

@Anonim praktycznie na każdym starteże zadziała wspomniany pakiet. Proponuję tylko nie wybierać startera bezpieczne dziecko i 0 zł do Orange. Mają specjalnie wprowadzone blokady, usługi.

 

Obecnie są dwa pakiety z limitem 1TB transmisji danych:

1. Rozmowy, SMS-y + pakiet 1TB za 300 PLN dostępny tylko dla osób, które numer miały już w Orange zarejestrowany przed 19 września 2019r.

2. Rozmowy, SMS-y, MMS-y + 1TB za 360 PLN, dostępny dla wszystkich, również dla nowych użytkowników.

 

Osobiście proponował bym najpierw aktywować sobie na początek pakiet cykliczny za połowę ceny:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/bez-limitu-15-gb-za-15-zl-w-nowych-starterach-orange-free/

Koszt 15 PLN, Dostaniesz 15 GB + 6 GB za nowy starter + 15 GB za doładowanie 30 PLN.

 

Jak kupisz starter w Żabce z limitowanej wersji, to dodatkowo wpadnie 9 GB.

 

Przy doładowaniu przez stronę Orange lub apkę dostaniesz kolejne 5 GB.

 

Po 29 dniach dezaktywujesz sobie pakiet miesięczny, a uruchomisz roczny. 

 

Tu masz informację ile dostaniesz GB po doładowaniu jaką kwotą:

https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

I wszystko jasne.

 

Jedyna ciekawa oferta, to właśnie ten pakiet na 365 dni. I tutaj Orange nie ma sobie równych. 

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

Anonim

Nie dotyczy

Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..?

Bonusowe pakiety danych nie przepadaja, o ile doładujemy przed końcem ich ważności konto. Ale raczej nie zwracam na to uwagi, bo bonusowy pakiet GB Internetu po doładowanie starcza mi tak na styk. W sam raz.

 

Orange 365 dni - doładowuje konto za 360 złotych. Wykupuje pakiet za  360 złotych za Internet na cały rok. Ale mam 0 złotych na koncie.

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej