Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy karta SIM obsługuje LTE?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Telefon mam na kartę, oferta OFnK, a internet jaki łapie telefon to H+ . Mój ALFATAG to F2(o ile dobrze go odczytałem)

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Czy karta SIM obsługuje LTE?

@Mati26 , na swoim koncie masz opis karty i w rozwinięciu Akcje..zarządzasz samodzielnie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Hmm, teoretycznie jest napisane że LTE jest obsługiwane, tylko że testowałem już na 2 urządzeniach i nic. Pozostaje tylko wymiana SIMa?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Czy karta SIM obsługuje LTE?

A może to w tych urządzeniach jest wyłączone to LTE?

 

Trzeba by w ich ustawieniach ustawić na 'Tylko LTE' i sprawdzić raz jeszcze. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy karta SIM obsługuje LTE?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Starsze karty SIM mogą nie obsługiwać LTE. Najczęściej trzeba wymienić kartę SIM. Szkoda tylko, że taka wymiana jest płatna 25 PLN. Przed wymianą, musi być stan konta głównego większy równy 25 PLN. Inaczej wymiana nie przejdzie. 

Swoje karty SIM wymieniałem reklamując jako uszkodzone. Kilka udało mi się wymienić bezpłatnie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy karta SIM obsługuje LTE?

Jaki apn masz w telefonie?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy karta SIM obsługuje LTE?

 @ketrasaArtur

Nie płaci się nic za wymianę starej karty

W przypadku gdy karta SIM nie obsługuje pasma LTE możesz ją wymienić bezpłatnie w Salonach Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy karta SIM obsługuje LTE?

@wscieklaewka Wszystko też zależy od salonu i uzasadnienia wymiany. Jeżeli w salonie uznają uszkodzenie karty, to często wymieniają za darmo, ale musisz przyjść z kartą SIM. Partnerzy Orange LUXX nigdy mi nie wymienili za darmo. Firmowe salony mają też różne podejście.

Jeżeli przyjdziesz bez karty SIM, to żaden salon nie wymieni za darmo. Uznają zagubienie karty i wymienią płatnie.

Jeżeli na karcie nie ma środków, to przy najbliższym doładowaniu pobiorą sobie 25 PLN.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy karta SIM obsługuje LTE?

@ketrasaArtur 

W tym temacie akurat jestem dobrze zorientowana, a właściwie poinformowana przez Konsultanta BOK. Może niedoinformowani są pracownicy Salonów Orange. Więc w dalszym ciągu będę stawiała na swoim 🙂 czyli każdy Salon Orange wymieni bezpłatnie kartę SIM która nie obsługuje pasma LTE .