Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?


@Góral76napisał(-a)

Połączenia wychodzące mam ważne jeszcze przez 72dni stąd ten mój domysł.

Ale możliwe tak jak piszesz że rok temu włączyłem KWR i dlatego przyszedł mi SMS 


Tak, w tamtym roku na podstawie opinii naszych klientów i pracowników, postanowiliśmy wprowadzić dodatkową informację o tym, że kończy się ważność konta ważnego rok. Usługa jest całkowicie wyłączana po roku od jej włączenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

Przedłuż ( tak jak dostałeś informację w " sms " ) sobie teraz KWR i będziesz miał znowu konto ważne od dnia przedłużenia 366 dni , albo jak nie chcesz to nie przedłużaj KWR  i po 72 dniach tak jak sam piszesz konto straci ważność , bo upływa termin ważności .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

Witam

@Jarek piszesz że na podstawie opinii " naszych klientów i pracowników "

postanowiono i wprowadzono dodatkową informację  że kończy się ważność konta KWR .  Z którymi klientami Orange był ten temat dyskutowany i gdzie była podana ta informacja ?. Ja jestem też klientem Orange i nic w tym temacie nie wiedziałem i żadnej informacji nie otrzymałem . 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?


@jan1napisał(-a)

Przedłuż ( tak jak dostałeś informację w " sms " ) sobie teraz KWR i będziesz miał znowu konto ważne od dnia przedłużenia 366 dni , albo jak nie chcesz to nie przedłużaj KWR  i po 72 dniach tak jak sam piszesz konto straci ważność , bo upływa termin ważności .


@jan1Pomarancz to nie Fiolet. U pomaranczy jak ma się środki na koncie na przedłużenie automatyczne cyklu, to nie trzeba martwić się o ważność wychodzacych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

Dzisiaj wysyłając " sms " przedłużający  " konto ważne rok ", dostałem informacje zwrotną że moje środki na koncie głównym są ważne na połączenia wychodzące do 03.06.2021( 366 dni)

to @andrzej1441  ja nie muszę mieć przedłużenie automatyczne cyklu na koncie i nie martwię się na ważność połączeń wychodzących , bo konto zostało przedłużone o 366 dni .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?


@Góral76napisał(-a)

Czyli jednak koniec darmowego przedłóżenia konta 

Taki otrzymałem sms:

 

W dniu 06.06.2020 skonczy sie waznosc uslugi Konto Wazne Rok. Jesli chcesz bezplatnie przedluzyc waznosc swoich srodkow do 1 roku odpisz START na ten SMS. Wiecej na orange.pl


Sprawdź do kiedy masz skarbonkę. Bo niby piszą, że do końca roku ale już nic nie przedłuża skarbonki.

Skoro wychodzące były do 6.06.2020 to skarbonka może być ważna np do 13.06 albo co najwyżej do któregoś września  i można przegapić termin do wycofania środków.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

@andrzej1441 

 

Środki zgromadzone w " SKARBONCE " ważne są do 31.01.2020 roku.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?


@wscieklaewkanapisał(-a)

@andrzej1441 

 

Środki zgromadzone w " SKARBONCE " ważne są do 31.01.2020 roku.

O bulwa i paw 🤔 toż ja się chyba pomyliłam z miesiącami - pieniążki w skarbonce to raczej ważne są do 31 grudnia 2020 roku - no bo jak inaczej 🙄 ? Cała ja - kurka wodna 🤔

 


 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

Na chwilę obecną temat ucichł. Chyba że ktoś z Was ma jakieś przecieki to dajcie znać. Na jednym koncie mam trochę środków, myślę że może być to "rekord" w skali PL 😉 Więc....wolałbym by Orange nic w tej kwestii nie zmianiał - chociaż dla starych, pełnoletnich w sieci kleintów.  


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy Orange planuje wyłączyć Rok Ważności Konta?

Witaj @nikodem_dyzma 

Poprę Twój pomysł ( w pomysłach ) aczkolwiek jeśli chodzi Ci o przelew pieniędzy ze skarbonki to skontaktuj się ( na ewentualność nieprzejścia ) z Konsultantem na czacie, i poproś o przelanie całej zawartości " Skarbonki " na Konto Główne.

Zawsze można te pieniądze wykorzystać ( chociażby  wysyłanie SMS-ów na cele charytatywne )

Pozdrawiam...