Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

Przeglądając stronę Orange, znalazłem informację o możliwości włączenia Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer za 25 zł. Zastanawia mnie, czy faktycznie można ten pakiet włączyć za 25 zł? Przecież po 19 września 2019 roku, dla nowych klientów jest dostępny tylko pakiet z MMS-ami za 30 zł. Jakaś ukryta promocja, o której nic nie było wspomniane?

Regulamin oraz sposób przeniesienia numeru znalazłem na stronie orange w ofercie na kartę:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

następnie przejść na stronie do: Przenieś numer i zyskaj 15 GB + bez limitu za 0 zł / 31 dni i po prawej stronie jest przycisk: Przenieś numer:

Screenshot_2021-12-10-19-48-10-488_com.android.chrome.jpg

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005839/4107959588.pdf

Ciekawi mnie, czy to faktycznie jest możliwość skorzystania z takiej promocji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

Numer przeniesiony 2020 roku.

Z apki jak widać nie da rady.

Kody kiedyś sprawdzałem i też nie działy.

001.png

 

002.png

PS, Ta z regulaminu

1 Usługę można włączyć poprzez:
wysłanie SMS-a o treści START CYKL pod numer 696 (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem), SMS-a należy wysłać z numeru, dla którego ma być włączona Usługa.

wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *102*75# i potwierdzenie przyciskiem połączenia (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT)

aplikację Mój Orange (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT

 

.......

 

9 Wielkość pakietu GB jaki otrzymuje Abonent w ramach Usługi to 35GB.
10 Dodatkowo, w ramach Usługi, w każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia Usługi Abonent otrzyma o 1 GB większy pakiet GB niż w miesiącu poprzednim. Abonent otrzyma kolejno następujące pakiety GB, pod warunkiem skutecznego automatycznego odnowienia Usługi przez kolejne miesiące:
1 miesiąc (aktywacja Usługi) – 35 GB
2 miesiąc (pierwsze automatyczne odnowienie Usługi) – 36 GB
3 miesiąc (drugie automatyczne odnowienie Usługi) – 37 GB, itd.

To już dawno nie działa

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

@ketrasaArtur  przeglądam NO na telefonie i podany przez Ciebie link prowadzi na pustą stronę ze znaczkiem Orange w lewym górnym rogu 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

@slav72 faktycznie, na komputerze działało, widocznie pamiętał sesję. Muszę znaleźć inny sposób przekierowania na stronę.

 

edit:

Już poprawiłem tak, aby łatwo można było trafić na przycisk do przeniesienia numeru.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

@ketrasaArtur ofeta z 2017 roku, albo już odwołana, a jeżeli nie to być może się zawieruszyła i zapomnieli odwołać. Najlepiej jakby ktoś spróbował aktywować/skorzystać z oferty. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

Muszę poszukać jakiegoś numeru i sprawdzę jak ta oferta wygląda. Według regulaminu do odwołania, a nie widać informacji o odwołaniu, natomiast regulamin podpięty na stronie oferty na kartę.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer

Numer przeniesiony 2020 roku.

Z apki jak widać nie da rady.

Kody kiedyś sprawdzałem i też nie działy.

001.png

 

002.png

PS, Ta z regulaminu

1 Usługę można włączyć poprzez:
wysłanie SMS-a o treści START CYKL pod numer 696 (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem), SMS-a należy wysłać z numeru, dla którego ma być włączona Usługa.

wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *102*75# i potwierdzenie przyciskiem połączenia (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT)

aplikację Mój Orange (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT

 

.......

 

9 Wielkość pakietu GB jaki otrzymuje Abonent w ramach Usługi to 35GB.
10 Dodatkowo, w ramach Usługi, w każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia Usługi Abonent otrzyma o 1 GB większy pakiet GB niż w miesiącu poprzednim. Abonent otrzyma kolejno następujące pakiety GB, pod warunkiem skutecznego automatycznego odnowienia Usługi przez kolejne miesiące:
1 miesiąc (aktywacja Usługi) – 35 GB
2 miesiąc (pierwsze automatyczne odnowienie Usługi) – 36 GB
3 miesiąc (drugie automatyczne odnowienie Usługi) – 37 GB, itd.

To już dawno nie działa


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer


@ketrasaArturnapisał(-a)

Muszę poszukać jakiegoś numeru i sprawdzę jak ta oferta wygląda. Według regulaminu do odwołania, a nie widać informacji o odwołaniu, natomiast regulamin podpięty na stronie oferty na kartę.


Odkopałem starą informację o zmianach

stary link