Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

@Artur dokładnie, ale.......uważam że ów pakiet mogłby być przyznawany np. po wysłaniu smsa z hasłem które zostanie udostępnione na Waszym profilu na Facebooku...etc....konsultanci mają na tyle innej pracy, pracy ważniejszej i badziej "inteligentnej" niż zajmowanie się klientem który chce dostać 1 GB 🙂 Bądźmy bardziej dojrzali w niektórych promocjach 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)


devila napisał(-a):

 

Oh, na rowerze również można łapać te stworzenia. Najlepiej dokupić akcesorium w postaci uchwytu rowerowego na smartfon :-)))


 


Och! Lepiej nie podpowiadaj takich rzeczy, przez te pokemony ludzie ponoć już spadali z wysoka, na rowerze niechybnie wpadłbym pod samochód 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Jak dla mnie mogliby rozdawać kody do Telewizji Tu i Tam bo czasem w pociągu bym sobie coś pooglądał. Ew. darmowe Spotify czy coś innego 🙂
Bo sporo ma już no-limit a te kilka GB nie wiele się przyda.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)



Och! Lepiej nie podpowiadaj takich rzeczy, przez te pokemony ludzie ponoć już spadali z wysoka, na rowerze niechybnie wpadłbym pod samochód 😛


Zdaję sobie z tego sprawę. Uczulam na to mego syna, bo i bez Pokemonów jeździ  bez opamiętania.

BTW: Ponieważ nie widziałam na żywo tej aplikacji - wybrałam się wczoraj z synem do sklepu spożywczego położonego w odległości 150 m od domu. I wiecie co? Przeszliśmy chyba ze 3 km zanim dotarliśmy... po lody 🙂  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)


Piotrekk85 napisał(-a):

Jak dla mnie mogliby rozdawać kody do Telewizji Tu i Tam bo czasem w pociągu bym sobie coś pooglądał. Ew. darmowe Spotify czy coś innego 🙂
Bo sporo ma już no-limit a te kilka GB nie wiele się przyda.


To jest myśl i do zrealizowania! Dzięki, @Piotrekk85, przekażemy gdzie trzeba 🙂

A wiesz, że obecnie za 4,99 zł można mieć transfer na Spotify bez limitu?
http://orange.pl/spotify
Fajne czy e tam?

 

 

@devila, wciągająca appka zdecydowanie, nawet dla "nieco większych dzieci" 😉 Słyszałem, że przez tę appkę właściciele psów wychodzą z nimi znacznie częściej na spacer 😄

 

to-byl-szosty-spacerdzisiejszego-dnia-co-to-do-cholery-sa-te-pokemony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Usługa fajna, ale kosztuje Premium za 19,99zł. Za 4,99 jest transfer, ale aż tyle go nie potrzebuję. Łapię się na promocję migracyjną po Muzyce Tu i Tam więc jeszcze mam za free. Mam nadzieję, że po 2 latach znów nie zmienicie dostawcy, bo zmienia ustawień i playlist to koszmar.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Znam ten ból. Testowałem przez jakiś czas Apple Music i też bardzo bolałem nad migrowaniem list pomiędzy Spotify a AM. Niby są płatne narzędzia, które robią to automatycznie, ale działają średnio i musiałem i tak sporą część utworów przenosić ręcznie.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)


Piotrekk85 napisał(-a):

Poza tym przydałaby się promocja - przebiegniesz kilometr masz 1GB czy coś takiego )


Poproszę taką promocję:) moge nawet i pokemony przy tym łapać!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

@Mat, nie wątpię, Ty tyle biegasz, że nie tylko miałbyś cały net za free, ale i rozdzieliłbyś nim pół naszej społeczności 😄

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Co myślicie o nowej promocji Orange dla graczy "Pokemonów" :)

Mój rower już od dawna jest przystosowany do łapania pokemonow