Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

Dziś uzyskałem informację, że w marcu Orange zmienił możliwość skrócenia ważności numeru w ofercie na kartę. Jak ktoś potrzebuje usunąć numer z Orange, zostaje przeniesienie do konkurencji.

 

Kolejna ważna sprawa, to podobno apka może obsłużyć tylko 16 numerów. Obecnie mam 20, więc 4 mi zniknęły z konta. Dalej były aktywne, ale w apce ich nie widziałem. Przez www jest dostęp do niewidocznych numerów w apce.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

Na swoim koncie MO widzę opcję wyłączenia RWK 😎

Chyba że u ciebie jest inaczej, to zmiana niekorzystna, u mnie to powinno zadziałać.

mo.jpg

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

@ketrasaArtur  przecież jest opcja wyłączenia RWK, więc okres ważności sim karty się skróci.

Co do aplikacji, to jeszcze nie wszystko w niej widać i zarządzać warto na portalu www Mój Orange, status zmian usług też szybciej się aktualizuje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

@Anonim już nie ma możliwości wyłączenia. Od marca się zmieniło. Podejżewam, że jak zostało wprowadzone płatne RWK, to konsultanci nie mogą skrócić ani wyłączyć RWK.

Jeszcze w tamtym roku na kilku numerach skracałem ważność, teraz już nie ma tej opcji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

A jaki jest cel skracania ważności konta? 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

Na swoim koncie MO widzę opcję wyłączenia RWK 😎

Chyba że u ciebie jest inaczej, to zmiana niekorzystna, u mnie to powinno zadziałać.

mo.jpg

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

@piotrKawiory żeby się pozbyć niechcianego numeru.

 

@Anonim sprawdzę przez www wieczorkiem. Zobaczę co z tego wyjdzie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Brak możliwości skrócenia ważności numeru.

Już pisałem najskuteczniej działa przeniesienie np. do VM.

Można też sprawdzić czy działa promocja Numer bez Limitu, zarówno jako skrócenie czy tez wydłużenie ważności kont.

8. Usługa wyklucza się z promocją „Konto ważne rok”. W przypadku,gdy Abonent posiada aktywną ww. promocję, po wysłaniu SMS-a aktywującego Usługę, Abonent otrzyma od Operatora SMS-a z informacją, że w ciągu 15 minut może anulować zlecenie włączenia Usługi bezpłatnym SMS-em na numer 100 o treści REZ. Jeżeli Abonent nie anuluje zlecenia włączenia Usługi, to promocja „Konto ważne rok” zostanie automatycznie wyłączona przez Operatora. W przypadku wyłączenia promocji „Konto ważne rok” po aktywacji Usługi ważność konta głównego na połączenia przychodzące ustawiana będzie na okres 180 dni oraz 30 dni na połączenia wychodzące licząc od dnia przystąpienia do Usługi (tj. pierwszy dzień ważności tych okresów może być niepełny; okresy ważności upływają w ostatnim dniu o godzinie 23:59.Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu w ofercie Orange na kartę powyżej 33 dni.

 

Regulamin usługi promocyjnej „Numer bez limitu”