Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak LTE - brak dostępu do internetu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

Witam,

od kilku dni nie mam dostępu do internetu na telefonie IPhone 7. Posiadam 411 GB aktywnych danych, jak również telefon wyświetla napis przy ikonie zasięgu „LTE” mimo to nadal nie mogę się połączyć z żadna witryna internetowa, jak również żadne z aplikacji społecznościowych nie działa. 
Próbowałem restaurować telefon jednak nic to nie pomogło. 

 

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

@Centross  Witam  zanim coś poradzę to czy próbowałeś na innym telefonie czy działa normalnie internet mobilny ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

Na innym urządzeniu internet również nie działa. Ponad to sprawdzałem w kilku różnych lokalizacjach, a y wykluczyć przeciążenie sieci i niezależnie od miejsca pobytu internet nie działa. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

@Centross  może jakieś problemy są w twojej lokalizacji z LTE, lub z usługami na koncie, proponuje kontakt z BOK Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

Jak już napisałem powyżej. Sprawdzałem w kilku lokalizacjach w promieniu 200km, wiec raczej wątpię żeby problem stanowiła lokalizacja. Bardzo możliwe ze to problem z usługami, wiec pozostaje czekać na najbliższy dzień roboczy, aby rozwiązać problem. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

@Centross  jeśli reset fona niej pomaga, to coś poważniejszego jest, pozostaje kontakt z Orange.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

@Centross  być może jest Awaria zgłoś na BOK pod nr 510100100 lub po świętach na czacie do technika 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

Resetowałeś ustawienia sieciowe ? Tryb samolotowy wyłączony? Inna karta w telefonie działa ?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak LTE - brak dostępu do internetu.

@Centross proponuje sprawdzic karte SIM w salonie. Skoro nie dziala na roznych sprzetach i lokalizacjach, to moze byc problem z karta SIM. Jezeli karta jest stara, to mozna ja ewentualnie wymienic w salonie za darmo powolujac sie na brak obslugi LTE. Dobrze by bylo zadzwonic do BOK: 510 100 100 lub napisac na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt, aby wyslali SMS-a z informacja o darmowej wymianie.

Warto tez sie zapytac, czy na karcie SIM nie ma wlaczonej blokady na internet.